Kezdőoldal » Utazás » Európa » Reális ár 2000 font havi...

Reális ár 2000 font havi fizetés, bentlakással, teljes ellátással egy magyar au pairnek Londonban?

Figyelt kérdés
Aki kínálja a munkát, az írta az összeget, plusz heti 185 font zsebpénzt ajánlott. Egy kislányra kell vigyázni, saját szobát, fürdővel, tv-vel, internettel, bekötött telefonnal kapok.

2014. jún. 17. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Most 2000 font havi, vagy 185 font?

Elosszor is 2000 fontot itt még az átlag ember sem keres meg nemhogy egy Au-pair. Te majd kapsz kaját, ágyat és ha még ráadásul kapsz 185 fontot hetente az még jónak is számít.

2014. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

8-900.000 Ft/hó?!


De lehet, hogy te lennél a "kislány" a "munkaadód" meg a bébisintér!!

2014. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem reális! 2000 font nettóért már rendelkezned kell valamivel ami egy cég számára hasznos. egy au pair biztosan nem kap ennyit, ez gyanús.
2014. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is gyanús volt. Azt írta, tudja, hogy soknak tűnik, de a lehető legjobbat akarják a kislánynak, ezért nem számít a pénz.
2014. jún. 17. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:

"a lehető legjobbat akarják a kislánynak, ezért nem számít a pénz."


Tipikus beetető szöveg! Aki annyira jó és leellenőrzött ember akar a gyermekének, az olyan céghez fordul, akik evvel foglalkoznak. Nagyon gazdag családok sem fizetnek ennyit egy au pairnek, Hivatásos nanny esetleg keres ennyit, de ők is több évnyi tapasztalat után, ellenőrízhető referenciákkal.

2014. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kamu, kamu és mégegyszer kamu. Kitudja milyen lányfuttasásos dolgot hirdetnek így... Egy bébiszitter 150, max 200 fontot kap egy hétre, és mindent csinál - takarít, főz, mos, mosogat, gyerekek után lohol egész nap.
2014. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Londoni au paireknek is írtam, és mindenki megerősített, hogy kamu az egész!

Köszi szépen! :)

2014. jún. 18. 00:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a nigeriai spam -- azert irnak ilyen elkepeszto hulyesegeket mert aki ennek bedol azzal konnyu barmit megetetni. Te nem dolsz be , kerdezoskodsz, ez helyes, de akkor nem te vagy a celcsoport.
2014. jún. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Heti 70-80 font az átlag au pair fizetés Angliában.

Kezdő családkeresőként én is találkoztam ilyenekkel, első alkalommal hosszasan levelezgettem a "családdal", majd mikor jöttek az olyan dumák, hogy adjak meg bankkártyaszámot meg ilyesmit, hogy meg tudja venni a repülőjegyemet, akkor már láttam, hogy kamu.

2014. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!