Kezdőoldal » Utazás » Európa » Másik országba (Franciaország)...

Másik országba (Franciaország) való költözés során 4 gyerekkel, mi mindenre figyeljek?

Figyelt kérdés
Összetett a kérdés, tudom. Várom a tapasztaltak segítségét! :-)
2014. jún. 23. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Elöször is arra, hogy biztos legyen az ottani megélhetésetek, azaz biztos (elöre leszerzödött, nem alkalmi, nem fekete) munka, lakás, elöre legalább 2-3 hónapra elegendö tartalék pénz, biztos nyelvtudás a szülöknek.
2014. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, de én a gyakorlati megvalósításra vagyok kíváncsi, kinél hogy történt. Történeteket szeretnék, de nagyon!
2014. jún. 23. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor a legjobb lenne, ha a facebook csoportban (gondolom van Magyarok Franciaországban vagy hasonló nevű csoport) tennél fel kérdést, mert nem biztos, hogy itt találsz olyat, aki pont oda, pont gyerekkel költözött ki.

Én is gyerekekkel költöztem külföldre, de más országba, míg lehet, hogy van itt olyan, aki Franciaországba ment, de egyedül..

Nekünk is van egy rakás helyi magyar csoportunk, az ott élő magyaroknak is biztos van és ott pontosabb információt kaphatsz.

2014. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Franciaorszàgban lévô Magyar Anyukàk és Apukàk - lépj be ebbe a csoportba
2014. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bernadett23 válasza:
En egy het mulva koltozok, egy 4 eves fiuval! Ti mar kint vagytok?
2014. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


ezt a blogot is ajánlom nektek, plusz a facebook csoportot :)

én 3 éve élek kint

2014. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!