Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ideiglenes személyi igazolvánn...

Ideiglenes személyi igazolvánnyal utazhatok autóval Olaszországba?

Figyelt kérdés
A személyim 2 nappal az utazás előtt lejár, csak ideiglenes igazolványom lesz, illetve érvényes jogosítvány. Útlevelem nincs.
2014. jún. 30. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, de az ideiglenes személyi ig. nem keverendő össze az A4-es papírral.
2014. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert milyen van még?
2014. jún. 30. 15:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Amit az igénylésről kapsz visszaigazolást, az nem ideiglenes személyi. Azt az igényléskor kell kérned, plasztik kártya, mint a rendes szem.ig. és azonnal kiállítják.
2014. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. És azt tudod esetleg, hogy a plasztik ideiglenesért kell-e külön fizetni?
2014. júl. 1. 09:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Pár éve 1500Ft volt, gyanítom, hogy azóta felment az ára.
2014. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mikor utazol? mert egyszerűbb előbb elmenni az okmányirodába, csináltatni egy személyit, aztán mire mész kész is lesz.

Én is így csináltam, elég sokat megyek külföldre, de csak a szomszédos országokba, így útlevél nem kell(bár most már készül az enyém). Így a lejárat előtt 1 hónappal elmentem okmányirodába, addig a régit használtam(ami még érvényes volt), majd sms, kész a személyi, bementem, átvettem, régit lyukasztották és nincs semmi probléma.

2014. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
18-án utazok. Addig már nem hiszem, hogy megjönne az új, de 16-án lejár a régi.
2014. júl. 1. 21:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Megjöhet, az még kicsivel több mint 2 hét, nem esélytelen.
2014. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Reménykedem!
2014. júl. 2. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!