Kezdőoldal » Utazás » Európa » Írnátok olyan horvátországi...

Írnátok olyan horvátországi szálláshelyet, ahol elfogadják a Szép kártyát?

Figyelt kérdés
Az árkategória lényegében mindegy, csak gyönyörű legyen :) Okoskodók kíméljenek...

2014. szept. 1. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Hahó!!!! Horvátország és magyar Szép kártya?


Ez most valami vicc akar lenni? :D

2014. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Szép-kártya kizárólag Magyarországon érvényes! Erre lett kitalálva, hogy ne a külföldieknek add a pénzt, hanem maradjon Magyarországon!
2014. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
CSAK MAGYARORSZÁGON ÉRVÉNYES! Utazási irodáknál is csak a magyar utaknál fogadják el.
2014. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Ne okoskodjatok már!!! :XD
2014. szept. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Magyar tulajdonosú apartmannál vagy telepített lakókocsinál van hogy elfogadják, nyilván ilyet keres a kérdező.
2014. szept. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ez egy elektronikus fizető kártya!!

Le kell húzni egy terminálon, ami CSAK a szerződött partnernek van!!!

2014. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os: nem kell hozzá terminál, el lehet intézni telefonon is. Nyilvánvalóan arról van szó, hogy a magyar tulajnak van valamilyen érdekeltsége idehaza, vagy bekamuz egy kiadó szobát, nem tudom. Nyilván szabálytalanul, de megoldják.
2014. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak, aki úgy szólt hozzá a témához, hogy tudja mi a dörgés, a többieket üdvözlöm a nagyvilágban, ahol van kiskapu a külföldi Szép kártyás, terminál nélküli fizetéshez. :) Tudtam, hogy ezúttal is bízhatok bennetek :D
2014. szept. 3. 14:48
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

És most nem azért, de illegális dologhoz akarsz tőlünk segítséget kérni?

Köszönöm, de nem akarok felbujtó lenni, se bűnsegéd!

2014. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]

Akkor ők olyanok, mint azok, akik neten terítik a kábszert vagy a gyilkos, aki facebookon kérdezi meg, hova ássa a holttestet...tényleg reálisnak tűnik :D De mentsd a menthetőt...

A kérdést azért írtam ki, mivel magamtól alig leltem ilyen szálláshelyet neten, viszont valaki hátha talált magának egyszer, és netán adna elérhetőséget, információt.

2014. szept. 3. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!