Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek jó ötlet tavaszi...

Szerintetek jó ötlet tavaszi szünetben egy három nap párizs három nap disneyland út egy 6 évessel?

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 20:55
 1/3 aHermann ***** válasza:
91%

Szia!

Szerintem annyira nem jó ötlet. A tavaszi szünet a legtöbb európai országban egybe esik, sőt Európán kívülivel is, így akkor rengeteg a turista, és az árak is magasabbak. Vagy menjetek 1-2 héttel korábban, vagy később (figyelni május 1-et), vagy júniusban. Júniusban még a legtöbb helyen tart a suli, így nincs főszezon. Kevesebb a turista, főleg egy tematikus vidámparknál ez nem egy utolsó szempont. Ha hétköznap mentek, biztos nem órákat kell állni egy attrakcióra. Egy 6 évessel nem tudsz 1,5h-t várni az Indiana Jones hullámvasútra.

Pár éve egy kolléganőm a gyerkőceivel Londonba ment a tavaszi szünetbe, egy csomó dolgot nem tudtak megnézni, mert akkora volt a sor (pl. Mme Tussaud 2,5h).


Még tiniként volt szerencsém az Europaparkhoz. Először júniusban voltunk. Majdnem mindenre 2x fel tudtunk ülni, showműsort néztünk, igaz akkor még nem volt annyi részlege. Pár évvel később augusztusban voltunk, akkor volt, hogy egy-egy attrakcióra 1-1,5h-t kellett sorba állni a tűző napon.

2014. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, én imádom Disneylandet, és tuti neki is tetszeni fog. :)
2014. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, is Disneylandben lehet fast pass-os jegyet venni, azzal rövidebb a sor, és nem kell ott állni, hanem időpontra lehet visszamenni.
2014. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!