Kezdőoldal » Utazás » Európa » Surgosen allast keresek...

Surgosen allast keresek Holandiaban, barmilyen segitsegnek nagyon orulnek. Otletek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 20:17
 1/9 A kérdező kommentje:
A "ll"-es Hollandiaba, hogy tudtam igy elirni:)
2010. jan. 21. 20:19
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés? A nyelvet tudod?Mert nyelvtudás nélkül nem lesz munkád ott sem..
2010. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Felsofoku angol, kozepfoku nemet, ket diplomam es ket OKJ-s kepzesem is van, de mint tudjuk a hollandok nem valami befogado nep, sajnos nagyon nehez:( Mar elegge el vagyok keseredve
2010. jan. 21. 22:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Felsofoku angol, kozepfoku holland, ket diplomam es ket OKJ-s kepzesem is van, de mint tudjuk a hollandok nem valami befogado nep, sajnos nagyon nehez:( Mar elegge el vagyok keseredve
2010. jan. 21. 22:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Nos talan az egyik okot sikerult is felderiteni, kapkodok, es ez nem hozza ki belolem a legjobbat:))) holland kozepfok, nemetet ezer eve tanitottak de nem jartak sikerrel
2010. jan. 21. 22:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

MIert mondod,hogy a Holland nem befogado nep?MI 3eve elunk itt,es sok ismerosunk van,akiktol meg sosem hallottam ezt.

Az igaz,hogy nem konnyu boldogulni,de ez nem azert van mert nem befogadoak,szerintem.

Ha gondolod vegyel fel msn-re,es esetleg ha van kerdesed,akkor szivesen valaszolok,bar munkat adni biztosan nem tudok!

b.girl80@hotmail.com

Igazabol ha van penzed,akkor eltudsz indulni magadtol,ha nincs,akkor keresned kell egy munkakozvetito,akinel eltudsz indulni,es persze amint lehet le is tudsz valni!

Sok sikert kivanok,remelem mielobb sikerul amit szeretnel:)

2010. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom. Orulok, hogy neked jok a tapasztalataid, en ket eve vagyok kinn, es nekem masok. Volt munkam, csak elvesztettem (most nem reszleteznem), a tartalekaimbol meg kihuzom egy darabig, de nagyon kellene mar vm uj, most az UWV-ben bizom, de megprobalok, minden szalat, minden csatornat, sosem tudni, hatha:)
2010. jan. 22. 12:08
 8/9 anonim ***** válasza:
2010. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, azota mar reg van allasom
2010. okt. 20. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!