Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol érdemes valutát váltani...

Hol érdemes valutát váltani Rómániába vagy itthon?

Figyelt kérdés
Marosvásárhelyre megyünk párommal és nem vagyok tisztába ott milyenek az árfolyamok, tudtok-e kint valutaváltód vagy megtudjátok-e adni valamilyen Marosvásárhelyi valutaváltó honlapját? Valaki tapasztalat? Van különbség?

2014. nov. 11. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy különbség nincsen, a Piata Trandafirilor-on van egy hely, ahol én is váltottam, azt hiszen kb. a McDonald's-al szemben az út túloldalán.
2014. nov. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az árfolyamkülönbség egy milliós összegeket forgató befektetőnek számít. Annál az öszegnél, amit a pároddal el fogsz majd költeni, filléreket tesz ki. Nem is érdemes reá gondolni...
2014. nov. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legokesabb, ha forintot valtotok Vasarhelyen(vagy akar mas varosban, ha nem repulovel erkeztek) lejbe. Valutaatvaltokat Exchange felirattal talaltok, amire figyeljetek, hogy ki legyen irva, hogy Comision 0, maskepp elegge lehuznak.
2014. nov. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Románia rövid o.
2014. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kis összegnél felesleges szenvedni az árfolyamokon. Váltsatok itthon, ahol biztosan tudtok beszélni a pénzváltóval, kint nem biztos, hogy épp magyarul beszélő ember fog ülni a váltóban.
2014. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyébként ha Romániában veszel fel pénzt leiben, akkor azt középárfolyamon számolja (legalább is az otp-nél)
2015. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!