Kezdőoldal » Utazás » Európa » A skóciában élő barátnőmnek...

A skóciában élő barátnőmnek szeretnék meglepetésből néhány kiló mandarint küldeni házhoz, de úgy, hogy előre ki is fizetem, hogyan lehetne?

Figyelt kérdés
Hol induljak el a keresésben, angollal félig-meddig elboldogulok, de semmi ilyen helyet nem ismerek. Köszönöm a segítséget :)
2014. dec. 9. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármelyik nagyobb élelmiszer áruház szállít ki házhoz.

Tesco, Asda, Morrison. Tescoban mindig van mandarin, és ott előre kell fizetned, majd házhoz is szállítják.

Viszont adok egy jó tanácsot. Gyümölcsöt ne rendelj házhoz szállítással mert valamiért itt kint éretlen gyümölcsöket adnak. Ezért érdemes személyesen látni azt a gyümölcsöt amit meg akarsz venni, mert így legalább kitudod válogatni a viszonylag nem éretlen gyümölcsöket.

2014. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Azt elfejeltettem megírni, hogy a Tesco, Asda, Morrison természetesen a skóciai tesco, Asda, és morrisonra gondoltam. A barátnőd városában található üzletekre.

2014. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, lehet, hogy csokival vagy valami hasonlóval lepem meg. Kicsit nehéz lesz skót tescot találni, de nem adom fel :D
2014. dec. 9. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!