Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyáron Romániába szeretnénk...

Nyáron Romániába szeretnénk menni a Fekete-tengerhez. Melyik városba/faluba érdes menni, ahol szép a környezet és vannak szórakozási lehetőségek illetve látnivalók?

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Nekem azt mondták, hogyha egyszer Románia és Feketetenger,akkor: Constanţa

Nem tudom miért, nézz utána. Mindenkinek más a szép meg a jó, bár a város az nagyon szép így pár kép alapján.

2014. dec. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Konstanca egy nagyobb kikotovaros keves strandolasi lehetoseggel. Mamaia a legszebb es legnagyobb udulovaros, minden lehetoseggel. Elonye, hogy a tengerbol

kel fel a nap, hajnaltol napos,a legfinomabb homok boritja, nem kavicsos. Jo meg Mangalia, Neptun Costinest, de a legjobb homokos napos tengerpartja Mamaianak van. En oda mennek.

2014. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mamaia - a leguribb es legdragabb hely (az udulohelyre valo belepeshez is kell fizetni). Elonye, hogy viszonylag tisztasag van, nincs tomeg, keves a tolvaj. Hatranya, hogy draga.


Olimp, Neptun, Jupiter is viszonylag igenyes es tiszta helyek, bar itt nagyobb a tomeg. Venus, Saturn, Eforia nagyon zsufolt, bar van egy partszakasz Venus es Saturn kozott, ahol nincsenek annyian, es en kifejezetten szeretem (N43.838056, E28.590539).


Costinesti, Doi Mai, Vama Veche borzalmas; szemet, mocsok, kobor kutyak, vadkempingezo drogosok.


Maga Constanta eleg gyanus varos; maffia klanok uraljak, rengeteg a cigany. Ha nem muszaj, ne menjetek arra.

2014. dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Eforia-t ajánlom. Míg a többi üdülő mind tengerparti homokra épített szállodalánc, ahol pl. rossz időben be kell zárkozz a szobádba, addig Eforia egy régi kisváros, utcákkal, főtéri templommal, üzletekkel és persze nyaralóövezettel.
2014. dec. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Egyetértek 2, 3 as válaszaival. Mamaia, Neptun, Eforie biztos helyek. Constanta kikötőváros, oda nem érdemes menni.
2014. dec. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
CORBU
2014. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én voltam rengetegszer Costinestien, Mamaian egyszer, ha te lennék, Mamaiat választanám. :)

(Ha szereted az elektronius zenét és a nagy bulikat, fesztiválokat, könyörgöm KI NE HAGYD a Kudos nevű részt a parton plusz a Sunwaves fesztivált, egyszóval ISTENI!!!)

2014. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Adtatok némi támpontot :)
2014. dec. 20. 21:45
 9/10 sandra989 válasza:
Én Erdélyi vagyok és az a helyzet,hogy nem szívesen megyek a Fekete-tengerhez,mert mocskos és tele van algával és a homok szeméttel.Inkább menj Bulgáriába vagy gyere Erdélybe hegyeket mászni,sokkal szebb:)
2015. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 z.s. válasza:

Ha nagyon szereted a zsúfolt terület akkor tényleg pompásak az eddigi válaszok de én ajánlanám Vama Veche-t,

Ha egy olyan érdekes kalandra vágysz,mint például úszás,egybeolvadni a természettel (tőlem 3 m-re úszott el egy delfin... Nagyon szeretem a távolban lévő algák szivárványos képét,a halak mozgását figyelni és sok minden amit egyesek mesének képzelnek).Állitólag a magyarok nem értik a tenger nyelvét,de ott mindenki megismerheti.A part csak kis részén vannak bólyák és vízi mentő stb... Éppen ez benne a különleges

2015. jan. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!