Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriába utazunk holnap...

Ausztriába utazunk holnap (Wolfsberg melletti Koralpe-ra) és lenne pár kérdésem az úttal és az ottani dolgokkal kapcsolatban!?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül a szlovén autópályadíj? Hol érdemesebb tankolni? Könnyen odalehet találni? (Hotel Koralpe-ban fogunk lakni) és várok mindenféle információt, hova érdemes elmenni stb.?


Köszönöm előre is:)



2015. febr. 1. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!a 7 napos szlovén matrica tavaly 15 euró volt,ettől az idén nyilván csak több lette ,de nem tudom most pontosan mennyi!Viszont eleve nem értem hogy minek akartok a szlovéneknél menni?Mert a Tornyiszentmiklós és Spielfeld közötti 100km-es szakaszra én eleve nem vennék(100km-ért nem fizetnék több mint 15 eurót)ráadásul a szlovéneknél a pályán még csak nagyon nyomni sem lehet neki mert az említett szakaszon mindenhol 100 meg 110-es tábla van....gyorsan menni nem érdemes mert tele van a pálya civil rendőrautókkal,ha 120nál gyorsabban mész rögtön kivesznek!De mondjuk úgy mentek ahogy akartok,ez csak az én véleményem!

Tankolás:Ausztriába meg szlovéniába nagyjából annyi a benzin mint most otthon:kb 1.12 euró egy liter,gázolaj 1.08euró,nyilván nem a pálya mellett lévő kutakon ahol ugyanez kb 1.4-1.45!

Odatalálás:wolfsbergben minden ki lesz táblázva,de ha mégsem találjátok,szerintem lesz kitől megkérdezni!


Mit fogtok ott csinálni,hogy vársz mindenféle infót ,többek között azt hogy hova érdemes ott elmenni??Gondolom síelni,az meg egész napos program,vagy nem értem igazán!

2015. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!