Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyek a legolcsóbb tengerpart...

Melyek a legolcsóbb tengerpartok görögországban?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok es ezen a nyaron elszeretnék menni anyukámmal görögországba. Autóbusszal, egy hétre. Melyik az a tengerpart ami olcsó is de szép is? Ès mennyiből jönne ki az utazas? Szállással,utazassal,kajával?

Elöre is köszönöm a válaszokat



2015. márc. 15. 15:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Valamint melyik utazasi iroda a legjobb?
2015. márc. 15. 15:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Utazasi irodat nem tudok, de azt meg tudom mondani, hogy ha a legolcsobban akarsz kijonni, akkor Gorogorszag keleti reszet valasztod(Paralia, Halkidiki felsziget stb.), ha igazan szepet akarsz akkor pedig a nyugati szigetek(Korfu, Kefalonia, Lefkada, Zakintosz) vagy a deli szigetek(Kreta, Rodosz, Santorini). Arak korulbelul a felsorolas sorrendjeben nonek.
2015. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is paralian gondolkoztam vagy zakynthos-on mert állitolag az gyönyörü.
2015. márc. 16. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Paralia nyuzsis,bulis hely annak aki bulizni is akar.Mi oda megyunk 2 hetre Grandtours-al.

Apollon travelel meg Sarti-ra,az masabb mint Paralia :)


Zakhyntos is,Laganas bulis hely allitolag...Nem jartam meg ott csak hallottam egyesmast.

2015. márc. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!