Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kiskorú-17 éves- személy...

Kiskorú-17 éves- személy kiutazhat/elmehet egyedül 3 hónapra Angliába? Kell valamilyen szülői beleegyezés?

Figyelt kérdés

Nyárra szeretnék kiutazni(au pairkednék),és érdekelne,hogy hogy is működik ez,mert valaki ezt mond,valaki azt...

Lehet olyat csinálni,hogy kapok szülői beleegyezéses papírt,de a szüleim magamra bíznak,nem egy másik személyre(mármint engedélyezik,hogy egyedül menjek)?

Idén leszek 18 éves,csak épp nyár után....

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. márc. 22. 19:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Pontosítanám a kérdést,hogy tartózkodhatok-e az országban 3 hónapot egy szülői engedéllyel,amin ők csak azt írják alá,hogy elengedtek?
2015. márc. 22. 19:39
 2/5 anonim ***** válasza:

Az utazáshoz miért kellene papír? 17 vagy, nem 10. Ennyi idősen néhányan már a fél világot bejárták.


A munkához viszont valószínűleg kell szülői beleegyezés. Ha közvetítőn keresztül mész, akkor ezt ők fogják megmondani.

2015. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én is ezen a véleményen vagyok,csak pár okos ismerősöm magyarázott...

2015. márc. 22. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan meg lehet oldani valahogy a diákmunkát UK-ben is. De amikor én kint voltam, az ügynökségek kötelezően kérték a 18 évet. Tehát a kimész dolgozni 17 évesen így ebben a formában nem működik. Szerintem csak feketén tudnál, ha valaki alkalmaz..
2015. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az megvan,hogy hova megyek majd,csak ezzel a szülős aláírással nem voltam igazán tisztában...olyan alternatívát kerestem,ahol nem kell nyaggatnom a host familyt az adataik megadásával(vagyis,hogy kinek a felügyelete alatt leszek...ami jól jön ki,hogy épp au pairnek megyek...),de remélem nem lesz gond belőle,szerencsére jó családra sikerült ráfutnom :)
2015. márc. 25. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!