Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyikre érdemesebb menni...

Negroli kérdése:

Melyikre érdemesebb menni nyaralni!? (Ciprus, Korfu, Rodosz) -sziget

Figyelt kérdés
Itt gondolok az árak, látványosságokban egyaránt.. tengerpart stb.

2015. ápr. 20. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre ne várj értelmes választ. Ízlés kérdése, van aki erre, van aki arra esküszik saját elvárásai ismeretében. Amíg nem ondod meg, hogy neked mik a szempontjaid, prioritásaid, amit keresel egy ilyen szigeten, addig aligha fogsz olyan választ kapni, amit szeretnél.
2015. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Görögországot idén inkább hanyagolnám tekintve, hogy egy paraszthajszálra vannak a bedőléstől újfent.
2015. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eltaláltad a sorrendet.
2015. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es..Roviden: nem kell mindent elhinni :)


Ezek kozul Rodoszt mondanam,de az is a legdragabb... Aztan Korfu ott is attol fugg merre...

Kerdes te mit szeretnel..tortenelmi latvanyosagokat vagy mit..


Mas gorog helyek nincs szamitasba?:)

2015. ápr. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Hát annyira a történelmi része nem is lényeges, meg vettem a Berlitz könyveket róluk ott azokat megnézem, elolvasom, ha nagyon érdekel esetleg elmennék megnézni. De inkább a tengerpart, a csodás víz, a standok ahol esetleg látni halat is a búvárszemüvegben :) pálmafák... stb :) Na jó azért nem annyira, mert tudom menjek akkor hawaiira... :) De arra pénz nincs sajna :)
2015. ápr. 25. 10:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Hawaiba mi lehet ami Gorogbe nincs?

Gorogbe olyan tengerpartok,szinek vannak amit Hawain te nem lattnal...

Palmafak meg termeszetesen vannak es olyan novenyek is amik itt nem.

Nekem Nyugat Kreta tetszik (foleg az elerheto fakultativ programok miatt) es Santorini is,Zakhyntos,Kefalonia vagy a felsziget Lefkada vakito turkiz kek tengerpartjaival ha szigetekrol van szo.De szarazfoldi is van jo par szep hely gorogbe...sorolhatnam :)) .Nekem Rodosz annyira nem zsaner persze biztos az is szep,ugy hallottam aki tortenelmi latvanyosagra is vagyik az megy oda.... Szep helyek vannak Gorogbe (is). Hawai szerintem nem nagy szam.A vilagon rengeteg hely van ami 1000x kulonb,szebb!

2015. ápr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én Korfun és Rodoszon is jártam már. Mindkettő viszonylag kis méretű sziget így egy hét alatt bérelt motorral alaposan bejárható és minden épített és természeti látnivalója megnézhető.

Korfun több a természeti látnivaló, Rodoszon pedig az épített emlékek jelentősebbek.


Nekem mindkét görögországi utazás életre szóló pozitív élmény volt, így idén Krétára megyünk nyaralni. :-)

2015. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!