Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudotok mondani egy vagy két...

Tudotok mondani egy vagy két hónapos cserediák kiutazási lehetőségeket angol nyelvterületű országokba (United Kingdom, Málta, USA, Írország), ahova még nem járt le a jelentkezési határidő?

Figyelt kérdés

Nyárra szeretnék kiutazni egy fogadó családhoz nyelvtanulás céljából. Eddig csak a Rotary szervezetet találtam (márc. 30.).


Előre is köszönöm a válaszokat ^.^



2015. ápr. 28. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Couchsurfingen ingyen vannak ilyenek.
2015. ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy még nem múltam el 18 éves (17 lány vagyok).

Ez elég veszélyesnek tűnik nekem. A másik fél állít magáról valamit az interneten keresztül, aminek az igazságtartalmáról csak a kiutazáskor tudsz 100%-osan meggyőződni. Ilyen módon akárkivel összehozhat a sors (drog dealerrel, pedofillal, szadistával és még sorolhatnám). Ezért tartom kicsit biztonságosabbnak az olyan szervezeteket, akik végig figyelemmel kísérik az utazásomat (akár önkénteseken keresztül, lásd YFU).


De azért köszi. Neked van személyes pozitív tapasztalatod a témával kapcsolatban?

2015. máj. 1. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!