Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsbe visszük a nagylányunkat...

Bécsbe visszük a nagylányunkat koncertre, de már jóval előtte odamegyünk.2 kicsi gyerekkel (8/2) Mit nézzünk meg? Olcsó üzlet?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a Mariahilfestrassze-n végigmentek,mindent megnéztek,már azzal tök sok idő elmegy,esetleg esztek is közben valamit.
2015. máj. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha már gyerekek, akkor gondolom jobban élveznék az állatkertet vagy a Pratert, mint a Mariahilferstrassét...
2015. máj. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 fannika00 válasza:
egyedül megy be a koncertre?én is kisérem a lányomat két barátnőjével de kicsit félek az egésztöl hogy ne legyen baj bent.
2015. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szóba sem akarták,h jöjjön,h mi is bemenjünk...és is félek...17 évesek a bnőjével mennek...
2015. máj. 18. 08:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Mégis mi baj lehet egy koncerten? Nem kell minden túlaggódni. 17 évesen szerintem még Bécsbe is elmehetne egyedül.
2015. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fannika00 válasza:
az én lányom 15.a barátnöi akivel bemegy 15 és 22
2015. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!