Kezdőoldal » Utazás » Európa » Dubrovnik vagy Budva?

Dubrovnik vagy Budva?

Figyelt kérdés
Nyaralni szeretnénk menni és nem tudjuk eldönteni hova. Eddig Budva mellett voltunk, de azt hallottuk, hogy a tengerbe vezetik a szennyvizet, így nem sok kedvünk van hozzá, pedig gyönyörű helynek néz ki. Igaz ez?

2015. máj. 31. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

... hallottuk, hogy a tengerbe vezetik a szennyvizet... :)


Pedig mindkettő gyönyörű, és mindkét helyen milliók nyaralnak évente anélkül, hogy belepusztulnának.

2015. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rio de janeiro városa is a tengerbe vezeti a szennyvizet, és mégis a copa cabana a leghíresebb strand a világon:)
2015. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szép hely mindkettő! Dubrovnik, mint város nekem egy fokkal jobban bejön, de tényleg csak eggyel, Montenegroban viszont a hegyek gyönyörűek!
2015. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dubrovnikot javaslom. Budvan tenyleg a vizbe vezetik a szennyvizet. Ott dolgoztam 4 honapot es idokozonkent borzalmas jelentest kaptunk a viz minosegerol, amit a szalloda vendegeivel nem osszhattunk meg. Sajnos surun jelen volt a fosos-hanyos virus.

Dubrovnik sokkal tisztabb, de dragabb is. Viszont mint varos, nekem mindketto nagyon tetszett.

2015. jún. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!