Kezdőoldal » Utazás » Európa » Dubrovnik környékén hova...

Dubrovnik környékén hova érdemes ill. nem érdemes menni?

Figyelt kérdés

Kupariba/ra hívtak minket, és keresgéltem itt-ott infókat, de még nem tudtuk egyértelműen eldönteni, milyen hely is az. A sok elhagyott szálloda furcsa, főleg azok a kockaépületek. Ez nagy részét teszi ki a helynek? A másik, hogy augusztus közepe felé mennének az ismerőseink, de mi kb. 1 hónappal korábban terveztük. Többek között amiatt is, hogy ne legyen még kiégve a növényzet. Azon a környéken mire lehet számítani? Ha már júliusra kiég, akkor végülis mindegy is..

Főleg az arrafelé található strandok miatt kérdezem, hová érdemes ott menni, ha lassan mélyülő, homokos partot keresünk, ahol esetleg nincs nagy nyüzsgés.



2015. jún. 1. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi Lopud szigetére jártunk át srandolni. Kb 40 perc kis bárkával. Bár Kupari sem lehet rossz kavicsos stranddal.
2015. jún. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lokrum szigetére is érdemes áthajózni, meg a Lapad félszigeten is vannak strandok. Meg maga Dubrovnik óvárossa is megér egy napot, nagyon szép.
2015. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lokrum szigetét én is ajánlom, meg szerintem Dubrovnik óvárosa megér több napot is.
2015. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!