Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ajanlanatok Bulgariat?

Ajanlanatok Bulgariat?

Figyelt kérdés

A kissé megnövekedett feszultsegek miatt,lemondtam Tuneziarol,Gorogorszagbol scvalahogy Egyiptomrol is.Szoval gondoljozom Bulgarian,esetleg Napospart. Na meg,mert elvileg capaveszely sincs.

Mit gondoltok? Csak tengerparti pihenest terveztunk,nem varosnezest.

Milyen a part,emberek?

Koszi a valaszokat!



2015. júl. 6. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Ugye már nem emlékszel a burgaszi reptéri robbantásra, pedig épp 3 éve volt? Sz.rrá robbantottak egy repülőteret.

Ha a cápaveszély, és a múltbéli események alapján hozod meg a jövőbéli döntéseidet, vacak nyaralásod lesz.


A párom szerint minden nyaralásunk közül a bolgár utak a legjobbak.

Amiben egyetértünk, hogy a part is csodálatos, és az emberek is. No meg a halak, a kaják, a csajok és a hangulat.

2015. júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Inkább ezerszer Görögország mint Bulgária. Mikor mi voltunk megállított minket egy lada amiben volt 4 gépfegyveres fazon és kértek 130 eurót "gyorshajtásért".


Most voltunk Görögországban, semmit nem lehetett észrevenni az egészből, annyi hogy az automatánál mindig álltak 5-10-en de pár perc alatt te következtél és a turistáknak nincs pénzfelvételi limit. Egyiptom, Tunézia ezekre ne menj semmiképp sem, Egyiptomban is voltak régebben robbantások a turista paradicsomban csak valahogy az emberek egy idő után felejtenek.

2015. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Bulgária? Kész életveszély. Inkább görög, vagy a kicsit unalmasabb Horvát.
2015. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
2. vagyok lemaradt hogy Bulgáriában állandóan le akarnak inteni az emberek, de tilos megállni. Csak akkor kell megállni hogyha fegyvere van.
2015. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a normalis valaszokat:) Mentek a zoldek! Akkor a mostani allas szerint,atpartoltam Gorogorszagra :D
2015. júl. 6. 13:51
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Jajjjistenem csak Bulgáriát ne!!! életem legrosszabb nyaralása! Barátnőimmel mentünk és komolyan nem is értjük, hogy egyesek miért rajonganak érte :O Lehet nem láttak még szebb/jobb helyet...

Akkor sorolom:


-Dzsuvás tengerpart, mocskos vízinövényes, koszos, medúzás (mikor mi voltunk TELE volt a tenger medúzával) tenger.

-Bunkóparaszt emberek (Nem fekhetsz közvetlenül törülközővel a partra, csak és kizárólag a napágyak utáni részre szabad feküdni. Véletlenül belógott a matracunk az egyik napernyő ÁRNYÉKÁBA (még csak nem is alá) erre jöttek a bunkó partfelügyelők és szó nélkül (!) elrúgták onnan. És nehgy azt higyjétek, hogy azért, mert az másé volt, 20 m-es körzetben üres volt minden napozóágy!

-Tele van oroszokkal az egész, bementünk bulizni folyton jönnek és az arcodba nyomulnak durván. Láttunk egy csajt, akit egy orosz pasi úgy pofánvágott, hogy az beesett az árokba, de nekem is megszorongatták a karomat.

-A taxisok pofátlanul lehúztak (mondjuk ez valszeg nem csak a bolgároknál van így)

-Augusztus végén semmiképpen ne menjetek, mert hideg van este, pulcsiban is fázik az ember és nyaralni nem azért megy, hogy szétfagyjon..

-A szállodánkról nem is beszélve, de az már másik történet.


Egyenlőre ennyi jutott eszembe, életem legszarabb nyaralása volt, a vége felé már mindenki haza akart jönni. Pedig mi huszonévesek vagyunk, bulizós fiatalok, de ami ott van, az sok.

Ja és ez Napospart.



Görögországtól nem hiszem, hogy tartanotok kéne, mi is odamegyünk idén (Kréta). Tavaly voltunk Bulgáriában, tavaly előtt meg zakynthoson, az baromi jó volt. Tiszta víz, kedves emberek, finom ételek, szép tájak...minden stimmelt. Bulgáriába ne menjetek! Bár van akinek nagyon tetszik...mik az igények ugye...

2015. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én most Bulgáriában vagyok egész nyáron, a tengerparton élek egy hangulatos kisvárosban. Abszolút meg vagyok vele elégedve, az én igényeimet tökéletesen kielégíti ez az ország, pedig én is válogatós vagyok. Ha választanom kellene, akkor is ide jönnék és még vissza is fogok jönni.

Engem a városok is érdekelnek, nem csak a tengerpart, tehát valószínűleg ezért érzem itt jól magam.

2015. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
szánalom, hogy lepontoztok egy VÉLEMÉNYT!
2015. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Az egész GYK a véleménynyilvánításról szól, mégis mindenhol lehet pontozni.
2015. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom! Tolem mentek a zoldek nektek :)
2015. júl. 9. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!