Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztria? Jelenleg Strasbourgb...

Horvath Szabolcs kérdése:

Ausztria? Jelenleg Strasbourgban elek es dolgozok mint sofor kb.18 eve. Most eljott az az idohogy orszagot akarok valtani. Ausztriara gondoltam es azon belulul Linz varosara.

Figyelt kérdés
Kerdesem:Tudnatok nekem pozitiv es negativ dolgokat irni Linzrol? Hogy kezdesnel milyen hibakat keruljek el. Gondolok itt lakasberlesnel melyik kornyeket keruljem el pl. es mennyire elheto a varos? Munkahely lehetosegek mennyire vannak? Valaszotokat elorre is koszonom. Tovabbi szep estet.

2015. júl. 11. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Linz egy elég élhető város. Vészes környékről én őszintén szólva nem tudok. Ausztria iparvidékén található tehát munka van bőven, de azt nem írtad, hogy milyen sofőr vagy.
2015. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Gyogyszerszallitasban vagyok sofor 3,5t Renault Masteren.

Bovebben irtam neked privatban.


Szep napot.

2015. júl. 13. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!