Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az olaszországi éttermek...

Az olaszországi éttermek mennyire drágák? Mennyibe kerül egy menü vagy egy pizza?

Figyelt kérdés
8 napra megyünk és az ebédet nekünk kell megoldani. ki szeretnénk próbálni az olasz konyha ízeit, de fogalmunk sincs mennyibe kerülhet. Tud valaki úgy árat írni, hogy forintban kb mennyi lehet egy ebéd. pl egy spagetti carbonara valami olcsóbb helyen

2015. júl. 20. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
7-8 eurótól kezdődik a spagetti, a pizzaszelet 2 eurótól, attól függ, hogy kimérős vagy a tipikus kerek pizza, attól is függ, hol veszed.
2015. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2015. júl. 20. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
olcsóbb hely a török gyrosos-ok de amugy azok a legjobbak!!!!!! hova mentek olaszba?
2015. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egesz pizzak 7-8 eurotol indulnak, es altalaban azok a legolcsobb kajak.


4 ember olyan 50-60 eurobol meg tud ebedelni.

2015. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ hova mentek. Én Milánó környéki kisebb városokban voltam, meg az ottani tóparton és ott 3-5 euroért is volt pizza.Viszont pl Rómában 7-8 egy egyszerűbb pizza is.
2015. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!