Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsben fogok dolgozni szeptem...

Bécsben fogok dolgozni szeptembertől. Melyek a veszélyes környékek Bécsben?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani olcsó albérletet?

#Bécs #szállás #albérlet #külföldi munka #külföldi munkalehetőség
2015. júl. 28. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten veszélyes környék nincsen. Európai mèrcével mèrve még a Favoriten városrèsz is csak átlagos mintsem veszélyes.
2015. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Baj mindenhol érheti az embert a mai világban sajnos, nekem Bécsben már volt,hogy ki akartak rabolni este a Nyugatinál, szerencsére hamar kapcsoltam és el tudtam menekülni és lerázni őket, Pesten pedig még soha nem történt baj.Szóval kiszámíthatatlan.


A Favoriten és az Ottakring kerületekben nagyon sok a bevándorló,de az Ottakring tele van albán,szerb,török emberekkel akik elég hangosak, sokszor agressziv a viselkedésük, este hordábkan járnak.Pár hétig laktam ott,de emiatt nem volt kellemes. Ne válaszd lakhelynek azt a kerületet szerintem.


Bécs amúgy tiszta, rendezett és a közbiztonság sem rossz,de azért figyelni kell, mint mindenhol.


Nekem

2015. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2015. aug. 21. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!