Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miket érdemes megnézni az...

Miket érdemes megnézni az alábbi városokban?

Figyelt kérdés

Így megyünk majd szeptemberben: Verona, Milánó, Genova, Nizza, Montpellier, Barcelona

Barcelonát azt tudom, ahhoz kész tervrajzot írtam. :D A többi helyszínre odafelé mennénk, és 3 napot szánnánk rájuk így összesen. Miket érdemes megnézni? Vagy esetleg valami éttermet, kávézót tudnátok ajánlani?



2015. aug. 15. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
8%

Ellőtted az internet.

SZépen egyesével beírod a googleba, hogy


1. Verona látnivalók

Verona éttermei, kávézói

2. Milánó látnivalók

Milánó éttermei, kávézói

3. és így tovább...

2015. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már megtettem, képzeld, de olyanokra is kíváncsi lennék, amik esetleg nem annyira híresek, vagy egyáltalán nem azok, de mégis ajánlott, emrt jó emlékek születnek belőle... Gondoltam írnak olyanok, akik már voltak... Én pl tudnék egy pér ilyen helyet mondani Görögországról, és Riminiről. Amik nem híresek, de nagyon megbántam volan, ha nem fedezem fel.

Mindenesetre kösz a nagyon "jóindulatú" hozzászólást...

2015. aug. 15. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vitázni akarok, de jó magam is szívesebben megyek olyan helyekre amik nem turisztikai nagy látványosság. Bizony ezekről az utakról is vannak bőven információk fent a neten. Csak hát keresgélni kell..De nyilván egyszerűbb itt kérdezősködni, mint utána járni, olvasgatni.
2015. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg érdemes keresgélni. Ha csak megnézed Genovában, Nizzaban pl (ezekben már jártam), h merre megy a városnéző busz, körvonalazni tudod, h mit érdemes megnézni. Genovát pl én így csináltam. De ott a kikötői rész is maga legalább egy nap. Ott Pegliben tudok jó éttermet. Nizzaban esténként a piac helyén vannak éttermek, ott érdemes körülnézni.
2015. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi :)
2015. aug. 17. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!