Kezdőoldal » Utazás » Európa » Pénteken éjjel utazom Zürichbe...

Pénteken éjjel utazom Zürichbe Győrből vonattal. Ez lesz az első ilyen hosszú utam. Mi a véleményetek? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok mint: légkör, ellenőrzések, konnektor, wifi stb. Igazából minden érdekel az úttal kapcsolatban!

2015. aug. 25. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Győrtől már nyugisabb, útlevél/személyi vizsgálatra számíts már felszálláskor, de később is. konnektor vonat és kocsifüggő. Éjszakai vonatokon az utasok próbálnak pihenni, aludni.
2015. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Vigyél rántott csirkét...
2015. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha vannak menekültek akkor készülj fel hogy dohányozni fognak és egész úton sípolni fog a füstjelző.
2015. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vonat színvonalával általában nincs gond, de mostanában a menekültek miatt rendszeresen és elég sokat késik. Az utiokmányokat meg ne felejtsd otthon, mert fel sem tudsz szállni, vagy rövid úton leszállítanak.
2015. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó kettőnek: a kérdező forditott irányban utazik - nem valószinű, hogy azon a vonaton sok menekült lesz (bár sosem lehet tudni :-))


Nekem ejszakai vonathoz egy tippem van: ha pihenni akarsz, nem feltétlenül kell azon a helyen maradnod, ahova a foglalt jegyed szól. Keress fülkés kocsit (nem termeset), és olyat, ahol nincsenek foglalt helyek (ajtora ki van irva). Ha szerencséd van, kevesen lesztek fülkében és lehet aludni (már ha tudsz)

2015. aug. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
au, ezt nagyon elnéztem... bocs. Mégis Zürichbe megy :-(
2015. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!