Kezdőoldal » Utazás » Európa » Sziciliába szeretnék eljutni...

Sziciliába szeretnék eljutni autós stoppal, nincs pénzem, de van felszerelésem, ott dolgoznék, vagy kézműveskednék és talán onnan tovább a kanári szigetekre. Tanácsok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 15:45
 1/6 A kérdező kommentje:
kidobott a barátnőm és szeretném meglepni egy igen váratlan lépéssel.... egyben bebizonyítom, hogy életrevaló vagyok. nem alaszkába megyek, nincs fagy, nem lehet baj.
2015. szept. 10. 15:45
 2/6 anonim ***** válasza:

jezus... hany eves vagy, te kis vilagcsavargo, 15?


Milyen 'felszerelesed' van, horgaszbot? Vagy fazekaskorong, amit a hatadra kotozol es vandorfazekaskent jarod be gyalog Olaszorszagot?

2015. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most erre mit írjunk?

Mert én csak ennyit tudok írni: Sok szerencsét. Arra nagy szükséged lesz.

2015. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
25 vagyok és van hálózsákom, függőágyam, napelemes töltőm, életmentő fólia, könnyű kés, telefon, mosózsák, kézműves dolgok. meg még sorolhatnám. Ez önmagában elég lehet a túléléshez meg egy magyar személyi és EÜ eu kártya.
2015. szept. 10. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a barátnőd kidobott azzal az indokkal, hogy nem vagy neki elég férfias, életrevaló, talpraesett stb. És most őt szeretnéd meglepni valamilyen módon ezzel az agyamentséggel. Én a lány helyében nem értékelném. Ha kidobott, akkor pont nem törődik vele, hogy Alaszkába mész-e vagy Iránba, és meglehetősen idegesítő, mikor valaki próbál visszakúszni ilyen húzásokkal az életedbe. Szóval, javaslom a továbblépést, és ezt a hülye ötletet elfelejteni. Meg a nőt is.
2015. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eléggé hülye ötlet.

De tudod mit? Csináld! Hátha kijön belőle valami jóság.


(90% hogy nem fog, de azért csak hajrá!)

2015. szept. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!