Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miket kell tudni egy auschwitz...

Miket kell tudni egy auschwitzi utazás előtt?

Figyelt kérdés
Tavasszal készülünk Lengyelo-ba, és mindenképpen elszeretnék oda menni. Egyáltalán érdemes megnézni a koncentrációs tábort? Mire figyeljünk? Mit nézzünk meg mindenképpen, mit nem érdemes megnézni? Légyszíves írjátok le nekem saját tapasztalataitokat!

2015. dec. 7. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Kismillió kep/leiras van a neten.....szerintem az alapjan el tudod dönteni mire vagy kivancsi vagy mire nem!
2015. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
SAJÁT tapasztalatok, élmények érdekelnek. Nem pedig a netre feltett kismillió dolog.
2015. dec. 7. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Én még régebben Buchenwaldban voltam. Nem volt rám nagy hatással. Alapvetően kerülöm a nyomasztó helyeket, még arra se vettem rá magam, hogy a Terror Házába elmenjek.
2015. dec. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lencsefőzelék ***** válasza:
34%

"Légyszíves írjátok le nekem saját tapasztalataitokat!"

1. Légy szíves, írd le nekem saját tapasztalataidat!

2. Legyetek szívesek, írjátok le nekem saját tapasztalataitokat!

Amúgy ezt érdemes tudni róla:

https://www.youtube.com/watch?v=3dZ34oeZMGo

2015. dec. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én tavaly voltam a családdal. Idegenvezetés hasznos lehet, elmondja hogy melyik barakkban mi volt, mik történtek. Sőt kaphatsz fejhallgatós magnót is, amihez az idegenvezető magnója valahogy hozzá van kapcsolva, így ha nehezen hallod, vagy távol kerülsz tőle, akkor sincs gond. Elsősorban ne egy életvidám élményre számíts. Döbbenetes, mindenképpen érdemes megnézni. Auschwitz 1-et is, tudod ahol az "Arbeit macht frei" feliratos kapu van, és Birkenaut is, ami pár kilométerre van tőle. Hát nemtudom mikor én megláttam a gyerekcipőket, hajakat, azt az undorító környezetet ahova ezeket az embereket belekényszerítették..a lényeg hogy én nagyon rosszul éreztem magam utána. A gázkamráról és a krematóriumról inkább nem is beszélnék. Nézzétek meg, ezt mindenkinek érdemes.
2016. jún. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!