Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba mennyi költőpénzt...

Londonba mennyi költőpénzt vigyünk?

Figyelt kérdés
1 hétre megyünk ketten rokonokhoz, tehát szállás ill. kaja adott, ilyenekre nem kell pénz. De azért ha elmegyünk ide-oda apróságokra csak kell pénz meg szuvenírek pl. Mennyi lenne reális? 80 font körül gondoltam kb, de lehet kevés?
2015. dec. 7. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés lesz. A közlekedés nagyon drága. Érdemes lehajózni a Temzén Greenwichbe, kiugorni Oxfordba, óriáskerék, ezek kihagyhatatlan programok. És a 80 Font kettőtöknek ezekre már nem biztos, hogy elég lesz... És akkor még se kávé, se szuvenír, se semmi más.
2015. dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam, hogy a programokat a rokonok szervezik/állják, mikor ők jönnek hozzánk meg mi szoktuk, szóval tényleg csak ilyen apróságokra kell. :)
2015. dec. 7. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
/nap elég lesz. :D
2015. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát azt sokallanám, mert eleve alapvetően rokonlátogatóba megyünk, nem kifejezetten várostnézni, így meg még soha ne utaztunk, ha megyünk nyaralni valahova akkor evidens, hogy napi 20-30ezer forintnyi valutával számolok főleg az étkezés miatt is, de mivel most nem nekünk kell azt sem meg semmit kb így nem tudom. Na mind1, elvileg kártyával amúgy is tudok fizetni, ha nem elég a pénz.
2015. dec. 8. 05:08
 5/7 anonim ***** válasza:
3000 font.
2015. dec. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én alapból nem indulok el ilyen kevés pénzzel, legfeljebb visszahozom. Még úgy is, hogy viszek kártyát.
2015. dec. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
1. Utazás. Napijegy ami mindenre érvényes és egész nap használhatod 12 font. Egy gyors kaja hamburger 6-10 fontig megy árban !! Ajándék tárgyakról nem si beszélve. !!! 80 font kib...... kevés !
2015. dec. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!