Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban szeretnék magyar...

Londonban szeretnék magyar diákként nyári munkát vállalni. Lehetséges? Van valakinet tapasztalata a téméban?

Figyelt kérdés
Kéttannyelvű iskolába járok, thetá a kommunikációval nem lenne baj. 17 éves vagyok, és keresgéltem az interneten dolgokat, de nem értem tisztán, hogy akkor én ennyi idősen, magyar állampolgárként vállalhatok munkát kinn? Természetesen van hol laknom, vannak ismerőseink, akik ezt tudják biztositani, csak állást nem. És ha igen, milyeneket ajánlotok? Előre is köszönöm

2016. jan. 10. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vállalhatsz munkát. Kimész az ismerősökhöz, aztán keresgélsz. Sok lehetőség van, lehetsz pizzafutár, újságkihordó, vagy valami hasonló. Ha a nyelvtudás megvan, nagy baj nem érhet.
2016. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!