Kezdőoldal » Utazás » Európa » A velencei karneválon is...

A velencei karneválon is megtörténhet hasonló eset, mint Németországban (Köln, Hamburg, stb. )? Milyen a migráns helyzet jelenleg Olaszországban?

Figyelt kérdés

Ketten mennénk lányok.

Másik kérdés, ha gázspray van nálam az vajon mennyire megengedett az olaszoknál?


2016. jan. 10. 22:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%

Végre egy olyan kérdés amihez még csak hasonlót sem kérdezett soha senki.........

De hogy ne legyen az,hogy milyen bunkó vagyok és nem tudok egy normális választ írni,te komolyan gondolod,hogy észak Olaszország turisták által egyik legjobban látogatott,ezért legjobban védett és ellenőrzött helyén(főleg a karnevál ideje alatt) majd valami migrács rád veti magát azt megerőszakol valamelyik kanális partján?!?!

Komolyan az ilyen ember minek akar bárhova is menni.....

2016. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Termeszetesen megtortenhet, csak a valoszinusege kicsi.
2016. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy ez most jelenleg ennyire képtelen kérdés lenne.....

Hiába vannak ott rendőrök, ha csak állnak ott, mint bálám szamara...ahogyan ez történt 10 napja ugyebár.

2016. jan. 10. 22:26
 4/21 anonim ***** válasza:
nem, 10 napja nem ez tortent.
2016. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű a dolog. Egyrészt Németországba nagyságrendekkel több migráns érkezett, az olaszoknál főleg a gyüjtőtáborok környékén van velük gond, máshol nyugi van.

A gázspray nem számít fegyvernek, nem fog érte szólni senki.

2016. jan. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Ezek után most pláne jobban figyelnek a hatóságok.
2016. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Még a " szegény" menekültek özönlenek Európába addig sok minden megtörténhet.Ez a muzulmán csürhe mindenre képes.
2016. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Mindig szívesen törlöm bele a migránsozó, sok tévét néző buta kérdezők orrát abba az együgyűségbe, amivel megnézik a sok szemetet és feltesznek egy merjek-e nekiindulni kérdést.


Véleményem szerint hihetetlen szegénységi bionyítványt állít ki magáról a kérdező. Azt sugallja, fogalma nincs másról, mint ami a tévéből jön, de szerinte a világ tele van gyilkosságokkal, árvizekkel, cunamikkal, és olyan emberekkel, akiket ő sosem fog megérteni.

Rettentően elítélem az ilyen menatlitást.

2016. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Te még is miről beszélsz? Árvizek, cunami?? Mi bajod van?? Amúgy már jártam arab országban, mielőtt jönnél a hülyeségeddel, hogy sose láttam még ilyen embereket...de nyilvánvalóan az egy teljesen más szitu voltnem is volt bennem semmi félelem.

De most nehogy elkezd itt nekem mosdatni a szerecsent (szó szerint), egy ostoba, fröcsögő libsinek tünsz, az ilyeneket én semmibe veszem, így számomra a véleményed is indifferens.

2016. jan. 11. 16:46
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Mindenkit tájékoztatok, aki itt lehülyézi a kérdezőt, hogy az idén Velence környékén nyaraltunk, és bizony minden sarkon tébláboltak ráérős bevándorlók. Olaszországot sokkal jobban elárasztották, mint Németországot, csak valahogy erről nagy kuss van.

A kérdezőnek, voltam már a velencei karneválon, soha többet. Elképesztő tömegnyomor, esélyed sincs egy műsort közelebbről megnézni. És ha nincs szerencséd, hideg van és esik.

2016. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!