Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországba vagyok azonnal...

Patentos kérdése:

Németországba vagyok azonnal haza akarok jutni Budapestre, higyan tudnek?

Figyelt kérdés
Kerlek segitsetek meg ma de legkesobb holnap elakarok indulni haza budapestre perpillanat Brühlben vagyok innen kene hazajutnim kis utazas kozelebbi varosba nemvond busz vonat vagy autoval szeretnek menni ,ne legyen horror ara max 70-80euro de ennel ha van olcsobb annak orulnek fapados vonatbusz barmi konyorgom segitsetek!!!:(
2016. jan. 17. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress rá a "Mitfahrzentrale" címszóra - ott könnyen találsz olyanokat, akikkel el tudsz jutni BP-re.
2016. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt van pár lehetöség:


[link]

2016. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán EUROLINES busz elhoz annyiért , ULMból indul és elővételben kell jegyet venni . A vonat 120 euró , repülőt ki lehet fogni fapadosat olcsón de szintén lesni kell . Neten nézd meg autósokhoz mennyiért tudsz beülni , hirdetik ott .
2016. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!