Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jövőhéten kiutazok 2 hónapra...

Jövőhéten kiutazok 2 hónapra angliába dolgozni. Mik a szükséges papirok amik kellenek? Igaz ez, hogy kell egy minimális zsebpénz amivel átengednek és az mennyi?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
azt irod jovoheten kiutazol, de semmivel sem vagy tisztaban.... minek josz akkor ide? eleg gaz, nem gondolod? szerinted a papirokat ha kellene intezned akkor az csak ugy egyik naprol a masikra menne?
2010. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! SZERINTEM meg van minden. De azért kérdezetem, hátha kihagytam valamit
2010. márc. 28. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Munkához a következő iratokra lesz szükséged..Ezek nélkül nem nagyon tudsz dolgozni.

- Angol bankszámlaszám

- National Insurance Card number

- Bejelentett angol lakcím

- Útlevél

- nem árt ha van angol telefonszámod

A törvény szerint kell,hogy legyen nálad minimális pénzösszeg,bár nem nagyon nézik,csak akkor ha munkanélküli segélyre jelentkezel.

Ha rögtön dolgozni fogsz akkor sem árt ha van kis pénzed kajára,egyéb dolgokra.Ha nincs melód egyből akkor mindenképpen legyen nálad mert Anglia nem olcsó ország...

2010. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy milyen papírok kellenek, elsősorban attól függ, hol fogsz dolgozni: angliai munkáltatónál vagy az itteni munkahelyednek dolgozol kiküldetésben.
2010. márc. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!