Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen lehetőségeim vannak...

Milyen lehetőségeim vannak kimenni Németországba?

Figyelt kérdés
11. osztályos 17 éves gimnazista vagyok. Szeretnék 1 hónapot kint tölteni németországban, esetleg nyáron. A Tanulmányaimat nem kint szeretném elvégezni, tehát nem szeretnék ott leérettségizni, csak némi tapasztalatot gyűjteni. Persze az ottani tanulás nincs ellenemre, de szeretném egy kicsit a kultúrájukat is megismerni, vagy dolgozni ( bár ez nehezen megoldható, szerintem...) A szívem Drezdához húz, de természetesen bármelyik tartomány megfelelő lenne. Ahogy az ösztöndíjakat, pályázatokat néztem, vagy lecsúsztam a határidőről, vagy nem az én korosztályomnak hirdették. De hátha tudok valamit amit én nem.. Tudnátok segíteni?

2016. márc. 5. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első és legfontosabb dolog,mennyire beszélsz németül?
2016. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
anyanyelvi szinten, kiskorom óta
2016. márc. 5. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem tanulni mennél ki, akkor pusztán ilyen üdüléses dolog jöhet szóba.
2016. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmilyen intenzív nyári táborról nem tudtok? :/
2016. márc. 7. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!