Kezdőoldal » Utazás » Európa » 17 évesen angliai munka?

17 évesen angliai munka?

Figyelt kérdés
Egy farmon dolgoznék, ahol gyümölcsöket válogatnék.3 hónapot lennénk kint. A barátaimmal mennék, de ők már elmúltak 18 évesek, csak én vagyok ilyen fiatal.Szerintetek lenne esélyem? Bárki volt már kint ilyen fiatalon dolgozni?
2016. márc. 9. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Unokatestverem 17 folott volt valamennyivel, amikor mi ketten kimentunk (en 18 multam) - feketen tudtunk munkat vallalni gond nelkul, o is.
2016. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Akkor törvényesen nem, csak feketén tudnék dolgozni?
2016. márc. 9. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:

16 éves kortól lehet főállásban dolgozni Angliában. Viszont farmon dolgozni nem leányálom. Azon ne csodálkozz ha becsapnak, ha alig kapsz pénzt, de a beled kidolgozod. Sok per van az ilyen munkák miatt.

Volt rá példa, hogy hozzánk jöttek be panaszt tenni, pedig mi nem is hirdetünk ilyen állásokat. (munkaközvetítő irodában dolgozom kint)

Jó tanács: Csak akkor menj ha megvan a szerződésed.

2016. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm szépen a válaszod! Egyik ismerősöm is ezen a farmon dolgozik, így jött az ajánlat, hogy mi lenne, ha megpályáznánk. Ő több mint egy éve van kint, azt mondta, hogy rendesen fizet, szállást, ételt biztosítanak neki. Azt elhiszem, hogy nem lesz könnyű, de Magyarországon, főleg a környékemen nincs munkalehetőség, és nem olyanok az anyagi körülményeim, hogy nyáron csak tengődjek, szeretnék kicsit gyűjteni a továbbtanulásomra is. :)
2016. márc. 9. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha bízol az ismerősödben, és úgy érzed nem lesz gond, akkor én sok sikert kívánok neked. De azért fogadd meg a jó tanácsomat: A szerződést olvasd át, és mindenképpen ragaszkodj. Sosem tudhatod mit hoz a holnap.
2016. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Természetesen megfogadom, és nagyon szépen köszönöm! :) Még nem adtuk be a pályázatot, de nagyon szeretnék kijutni, remélem sikerülni is fog! :))
2016. márc. 9. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Arra is gonlolj, hogy 21 éves kor alatt kevesebbet keresel, mint egy felnőtt.

21 év felett £6.70

18-20 év közt £5.30

18 év alatt £3.87

a minimálbér.


[link]

2016. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!