Kezdőoldal » Utazás » Európa » Létezik, hogy Erdélyben ilyen...

Létezik, hogy Erdélyben ilyen olcsók a szállások? Kb 2000 ft/éj/fő, még a legjobb értékelésűek is? Magyarországon 3x ennyiért sem lehet találni normálisat egy kiránduláshoz.

Figyelt kérdés

Nyilván nem 5*-os hotelre kell gondolni, de ez remélem egyértelmű volt a kérdésből.

Szálláskeresőn, pl. bookingon keresgélve ilyen 2000 ft körüli árak vannak, és nagyon jóértékelések.

Csak az első néhányat néztem meg.

Ez nagyon olcsó. Ez a normális?

És akkor Magyarország van elszállva ilyen durván?

Tavaly nyáron belföldön nyaraltunk, több helyen is, de ennek többszörösét kéri el még egy kemping is, nem hogy egy panzió.


2016. márc. 11. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne a magyar árakból indulj ki, mert mifelénk minden erősen túl van árazva. Csak érdekességképp mondom, tengerparton kapni 5 csillagos all inclusive hoteleket is 12-13 euróért, amennyiért magyarországon max vidéki sufnit kapnál.

Tessék keresgélni.


Ha a booking-on valamit adott árra írtak, akkor azt annyiért meg fogod kapni.

2016. márc. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem hol? Egy felkapottabb helyen, szezonban szerintem nem talalsz ennyiert jo szallast.
2016. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Gyilkos tó környékét nézegettük, az első pár találat mind ilyesmi összeg volt, és mind nagyon jó értékelést kapott.

A következő 3 hónap volt feltüntetve, mi májusban tervezzük, amikor még nincs hőség, de már lehet kirándulgatni kabát meg vastag ruha nélkül.

2016. márc. 11. 19:32
 4/7 A kérdező kommentje:

ez csak az első, nem hirdetős találat:


[link]


a hirdetéseket nem szoktam megnézni.

itt vannak több ágyas szobák is, meg a faház pl 12 személyes, de vannak 2 fős találatok is, mármint az ár egy személyre értendő, de 2 ágyas szobák vannak.

panziók néhány száz méterre a tótól.

2016. márc. 11. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, valós árak. Erdély amúgy is olcsóbb általában, mint Magyarország (olcsóbban meg tudsz kajálni étteremben, boltok is olcsóbbak). Nyáron nagyobb társasággal mentünk és ennyire jött ki, 2000/fő kb egy faház.
2016. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna, hogy Gyilkos-to korul ilyen olcson lehet szallast kapni. Ezek szerint en tevedtem, de lehet azert is gondoltam, hogy dragabbak a szallasok, mert a varosban, ahol elek kb dupla ennyinel kezdodnek a normalisabb szallasok.
2016. márc. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hollófernyiges ***** válasza:
A Kéktúra vonalán és in ilyen 2500-3500 körüli áron szálltam meg családi házas vagy vendégházas panzióknál. Egészen korrekt helyek, csak nem a turisztikailag frekventált helyeken (pl Balaton) vannak.
2016. márc. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!