Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ryanair-nél mennyire veszik...

Ryanair-nél mennyire veszik szigorúan a felvihető kistáska méretére vonatkozó szabályokat?

Figyelt kérdés
Maximum 35x20x20cm-es lehet, de ha pl 10 cm-el nagyobb azért szólhatnak? A kézipoggyászt tudom, hogy lemérik, de az ilyen kistáskákat nézik egyáltalán, vagy csak azt szedik ki ami feltűnően nagy? :D

2016. ápr. 8. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A kézipoggyászon felül lesz nálad ez a kistáska, vagy ő az egyetlen kézipoggyászod?
2016. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Elég pontosan le van írva mit vihetsz fel. 1 ventivel sem lehet nagyobb a táskád, ezt te is tudod.

Innentől nem igazán értem, mi a kérdés. Az, hogy megpróbálsz valami nagyobbat fölvinni, ha pedig nem sikerül, hüppögve írsz panaszos levelet a homárnak?

2016. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A kézipoggyászon felül vinném még.

Kedves utolsó, azért voltam kiváncsi a TAPASZTALATOKRA mivel ezt nem az előttem lévő ülés alá raknám be, így gondoltam, hogy pár centi nem számítana.

2016. ápr. 8. 23:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Az említett kistáska pedig egy néhány cm-el nagyobb női táska.
2016. ápr. 9. 00:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, benne van a pakliban, hogy felengedik, de az is, hogy nem. A személyzeten múlik igazából. Arra nincsen idő beszálláskor, hogy minden utasnak lecentizzék a csomagját vagy berakassák a fémkeretbe, de ha gyanús, hogy nagy, akkor megteszik. Szóval azért készülj fel, hogy lehet, hogy fizetned kell.
2016. ápr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet nekem volt szerencsém eddig, de legutóbb a Ryanairnél még pl 3 táskánál se szóltak (méret mondjuk szerintem nem lett volna gond), sőt, nem 1 embernél volt már rénézésre is hatalmas bőrönd.
2016. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!