Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországban Rodoszt, vagy...

Görögországban Rodoszt, vagy Zakynthost válasszuk uticélnak? Félpanziós vagy a. i. hotel ajánlatok? A szigeteken konkrét helyek is érdekelnek.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
28%

Amikor olyan kérdést teszel fel, amit az utazási irodában az asztal előtt kellene megkérdezned attól az embertől, aki 100 százalék hasznot leakaszt rólunk, nem tudom, mit is vársz tőlünk.

Az iroda alkalmazottja nagyon szép színes képekkel fogja bemutatni mindkét szigetet.

Mi abban tudnánk segíteni, hogyan spórolj százezreket, és menj el magad.

2016. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rodoszon voltam félévig. Csodálatos hely volt, visszavágyom oda. Én félpanziót ajánlanék, úgy is csak enni,aludni jár haza az ember:)Nem tudom,milyen ember van. faliraki nagyon bulizós hely. Én kolymbián voltam. Az eléggé nyugis, nagyon nincs ott semmi:D
2016. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!