Kezdőoldal » Utazás » Európa » Barcelonában a látnivalók egy...

Barcelonában a látnivalók egy helyen vannak nagyjából, vagy érdemes gyűjtőjegyet venni ha szeretném megnézni a főbb nevezetességeket?

Figyelt kérdés
Kb. háromnegyed óra séta belefér egyiktől a másikig.

2016. ápr. 21. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ott az egész város egy hatalmas látnivaló. Több turistabusz közlekedik fix útvonalakon (3 vagy 4 útvonal, most nem tudom fejből). Azokra vegyél jegyet. Egy-egy vonalon annyiszor szállsz le és fel, ahányszor akarsz.
2016. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyira nagy ,hogy szüleim a nagyobbik fiammal 3 napot voltak ott élő barátoknál és a 3 nap kevés volt mindent megnézni.De gyoönyörü lehet a képekből ítélve amiket láttam!! Jó városnézést !
2016. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezen a linken nagyon szépen leírják, melyik jegy mire való, stb.

Az alján pedig van egy link: Barcelona látnivalói térképen:


[link]


Azt nem tudom, hogy a jegyárak az ideiek-e vagy sem?

2016. ápr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha veszel egy T12-es gyűjtőjegyet, azzal túl sokat nem fogtok bukni, és 12-szer utazhattok vele. Ebből legalább 4 utazás az, hogy ketten bementek a létező legegyszerűbb módon a városba, majd visszamentek a repülőtérre.

(csak bízom benne, hogy nem valami buszos útra mentek).

Még mindig marad 8 jegyetek, ami nem is olyan sok.

Én megvenném.

2016. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem T10-es az a 12-es... :-)
2016. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!