Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan érdemes kiköltözni az...

Hogyan érdemes kiköltözni az Egyesült királyságba?

Figyelt kérdés

Mennyi kezdőtőke kell mindenre?

Melyik városba érdemes költözni?

Itteni autót vihetek magammal?

Mennyi az olyan albérlet amibe egyedül lakom?(egyszobás is jó)



2016. máj. 23. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem érdemes kimenni, mert egyrészt túltelített a munkaerőpiac kelet-európaikkal, másrészt a britek az idén megszavazzák az EU-ból való kilépést, és akkor kutyavilág jön a kalandorokra...
2016. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ez így kb megmondhatatlan.

mennyi kezdőtőke: minél több.

de speciel én 100 fonttal jöttem, de szállásra, meg munkára, munkaszerződéssel a zsebemben, minden intézve volt.


szóval nem kijöttem, és elkezdtem keresgélni.


melyik város? hát ez megint nagyon tág, én északon vagyok, itt olcsóbb az élet, de a munka kevesebb, és a fizetés pláne. ez itt a szegény környék.


autót szerintem hozhatsz, de ennek nem tudom a szabályait.


albérlet, megint, hol? mert nem lesz ugyanannyi Londonban, mint Gatesheadben.


és az ugye egy egész lakás albérlete, arra elég kevés az esély, hogy kiadják neked, hacsak nem fizetsz ki előre hat havi díjat, plusz admin feet, plusz egy hónap előleget. az meg jó sok...

2016. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 3005 ***** válasza:
100%

Szia, en Birmingham-et tudom ajanlani, anglia 2. legnagyobb varosa, hasonlo Londonhoz csak joval olcsobb :)

Van munka boven, ha a nyelvet beszeled akkor amig nincs mas jelentkezz McDonaldsba, mindig kell nekik ember es van rendes 5x8 munkaido.

En itt elek tavaly ota, szeptembertol itt tanulok szoval nekem pont jo most a meki, rendesek es orarendhez igazotjak a munkaidot.

Egy jo tanacs, KERULD A MAGYAROKAT, a legtobbje le akar majd huzni meg be akar csapni.

En a parommal berelek egy szoba + nappali + konyha + furdo £400 egy honapra.

Remelem tudtam segiteni, sok silert :D

2016. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Itt mindenki megőrült!Minden magyar megy a briteknek takarítani,meg ilyen ocsmány,rabszolgamunkákat végezni,hogy így megkapják azt a pénzt,amit amúgy Magyarországon is megkapnának,ha normálisan dolgoznának!Persze tisztelet a kivételeknek,de ők is leírják előttem magukat,mert minthogy a saját hazájukat szolgálnák azzal,hogy fejlődjön,és kitudja,lehet ha így történne,Magyarország a nem túl távoli jövőben nagyhatalommá válna.Elkanyarodtam.Tehát,minthogy saját hazáját szolgálná,elmegy ilyen idegen országokba,akik annak idején megszavazták,hogy Magyarország 1/3-nyi legyen,és várják,hogy milliomosok legyenek,pár óra munka után...

Csakhogy ez nem így működik!Az angolok(meg más ilyen fejlett népek) kedves,elfogadó népek,de azt már ők sem bírják,hogy Londonban lassan több a magyar,mint Debrecenben!Így hamarosan ezek az emberek vissza fognak jönni,mert az az ország nem őket fogja előnyben részesíteni!

Visszatérve a milliomos vágyhoz.Az emberek akik elköltöznek ezekbe az országokba,azt remélik,hogy minden problémájuk megoldódik,sok pénzük lesz, legjobb színvonalú élet.És mikor odaérnek,rádöbbennek,hogy ez nem így van.Halmozódnak a problémák,az őshonos népek lenézik őket,és nem a legjobb körülmények közé kerülnek.Pénz van,de nagyon fárasztó,és sok órás a munka.Ezt nevezem én rabszolgamunkának!

Majd telik és telik az idő,az ember elöregszik,nem vitte semmire,elveszíti családja támogatását(mert egy idő után ők is megunják),lehet családja sem lesz.

Akkor most tegyük fel,hogy van neki Magyarországon egy barátja,aki ugyanonnan indult,mint ő.És ő most ebben a helyzetben rá gondol,és eszébe jut,hogy barátja már mennyi mindent elért az életben,és ő semmit.Eljut az egyik utolsó fázisba a kitelepült,hogy megbánja tettét és visszavándorol

a hazájába.

Tehát én mindenkinek tanácsolom,hogy ne válassza ezt az utat.Inkább maradjon itthon,tanuljon és olyan munkát fog kapni ami jövedelmező!És együtt a hazát is jobbá tehetnénk!

Pár év alatt félmillióval csökkent az ország népessége,legnagyobb százalékban ezek a kalandozók miatt.

MARADJATOK ITTHON,NEM FOGJÁTOK MEGBÁNNI!

Ezt a választ minden ilyen témájú kérdéshez oda fogom írni,csak azért,hogy ez ne legyen kifogástalan.

2016. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem kifogástalan,kifogásalap.
2016. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

NE MARADJATOK ITTHON!

Aki értelmes jelleggel, érdemben hozzá tudott szólni a témához, nem pedig elvakult buta paraszt módjára próbálta rábeszélni a többit a hülyeségre annak köszönöm :)

2016. máj. 24. 20:27
 7/12 A kérdező kommentje:
A magyarokat még jó hogy messziről elkerülöm, elég megnézni R-Planet válaszát....örülök hogy itt hagyom őket
2016. máj. 24. 20:34
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Te vagy az elvakult!Itt van válaszom befejezése:

Én jobban szeretek magyarul beszélni,de úgy,hogy ahol élek mindenki tud magyarul és teljesen szabadon használhatom,ezt a különleges és gyönyörű nyelvet!Én jobban szeretem,ha a piros-fehér-zöld lobog minden felé ahová megyek a hazában,és ez egyfajta büszkeséggel tölt el,hogy ennyi szabadságharc és elnyomás után,még van szabad Magyarország!

És lesz is örökre,míg önök ezt a szöveget elolvassák és megfogadják tanácsaimat!És tűzön-vízen át,hóban fagyban,reménytelenségben,kilátástalanságban,elnyomásban bennük él,hogy én magyar vagyok,és jogom van a szabad Magyarországhoz-addig lesz szabad Magyarország...

Akkor nem lesz csak,ha önök gyávamódra megfutamodnak a nehézségek elől,metagadják hazájukat,és felhagynak azzal az évezredes harccal,amit őseink bátran megtettek,és mártírhalált haltak a hazáért.És ha ők látják ezt odafennről,szomorúság,és nyugtalanság tölti el őket...

Ezért kérek minden külhoni magyart,hogy válasszák a hazát,a nehézségek árán is,a gyávaság és megfutamodás helyett!

Szerintem ha elmész,egy kis idő után eszedbe fogok jutni,és rájössz majd,hogy nekem volt igazam.Tudom,hogy most hadakozol ezellen,de majd meglátod...

2016. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az országot egy cigánygyerek vezeti, az a Magyarország amiről te beszélsz nem létezik, csupán az elméd szüleménye....
2016. máj. 24. 21:04
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Pedig még van remény!Még van!És fogok tenni is ezért!

És igazam lesz,majd meglátja!Szép estét!

2016. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!