Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Angliába szeretnék repülőgé...

Ha Angliába szeretnék repülőgéppel utazni, ahhoz szükséges útlevél vagy mivel Anglia is európai tagállam, így elég a személyi igazolvány?

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Elsirom magam az ilyen kerdeseken. De legalabb neked mar az europai uniobol az europai megvan, igaz hogy nem amiatt lehetseges szemelyivel utazni a tagallamok kozott, de en ebben a szellemi nihilben mar sikerkent konyvelem el.
2016. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Személyi igazolvány elég.
2016. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"igaz hogy nem amiatt lehetseges szemelyivel utazni a tagallamok kozott"


Ebben speciel nincs igazad.

2016. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
EGT miatt utazhatsz szemelyivel, Schengen miatt meg nem ellenoriznek, csak ez elterjedt ugy a koztudatban hogy azer' mer' EU.
2016. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te sosem érzed magadat kényelmetlenül, amikor nyilvánvalóan kimutatod valójában mi mindent nem értesz?

Nem érzed rendkívül kínosnak, hogy 2016-ban föltetted ezt a kérdést?

2016. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 Igen.
2016. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most még utazhatsz...
2016. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 3005 ***** válasza:
91%

Nagyjabol leirtak az elottem szolok, annyiban helyesbitenek, hogy UK NEM tagja a schengeni ovezetnek (azert ha mar igy leszoljatok a kerdezit ezt illene tudni). "Over the years, steadily more countries have joined Schengen. It now applies to all 28 EU member states, with the exception of six countries: the UK and Ireland (which do not have to join it)..."

Az EGT miatt johetsz be szemelyivel.

"You can enter the UK with either a valid passport or a national identity card issued by a EEA country." /www.gov.uk

Egyebkent en itt elek Angliaban es mindig szemelyivel repulok, de fogok csinaltatni utlevelet is a kovetsegen jovo honapban, hogy legyen.

2016. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudjuk, hogy mikor utazna a kérdező.

Lehetséges, hogy addigra már ismét útlevél kell majd...

:(

2016. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem érzem emiatt kényelmetlenül magam. Sok olyan dolog van,amivel nincs tisztában az ember,de hála nektek,most már én is tudom,amit ti:) köszönöm!

Ha valamit nem tud az ember,kérdezni kell és én ezt tettem!

2016. jún. 17. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!