Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehetséges-e hogy egy nyarat...

Paizs kérdése:

Lehetséges-e hogy egy nyarat kint töltsek Németországban, vagy Angliában 18évesen (fiú) egy családnál, olyan ahol nekem nem kell befizetnem egy csomó pénzt esetleg kint diákmunkát is végeznék,?

Figyelt kérdés
nem ilyen cserediák programra gondoltam mert úgy tudom azok hosszabb időre szólnak és eszméletlen drága is,Ezen országok közül valamelyikben kint szeretnék tölteni kb 2-2,5 hónapot a nyárból de viszont nem vagyok milliomos hogy 1,5 millió forintokat befizessek ezért arra gondoltam hogy ott egy családnál akik fogadnak ilyen diákokat tölteném el az időmet, persze a munka az nem gond ha esetleg ennek fejében dolgoznom kéne ott, szóval nem az a cél hogy oda megyek és akkor minden happy majd engem eltartanak 2 hónapon keresztül ingyen és nem is feltétlenül a pénzszerzés a célom a célom csak annyi hogy ne keljen befizetnem erre egy köteg pénz legfeljebb csak az utazás és kész! olvastam már ilyenekről az interneten hogy volt egy család aki hirdette magát hogy fogadna ilyen diákokat,fiatalokat és nem pénzközpontú dolog volt szóval én is valamiféle ilyenre gondolnék, ha valaki tudna adni kiindulási pontot, weboldalt,vagy TAPASZTALATOT ami nagyon fontos lenne evvel kapcsolatosan akkor aszt nagyon szívesen meghallgatom :D

2016. nov. 22. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ingyen ebéd nincsen!

Ezt meg kellene végre tanulni.

Ha valaki "befogad", azt sohasem érdek nélkül teszi majd.

2016. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"persze a munka az nem gond ha esetleg ennek fejében dolgoznom kéne ott"


Akkor meg miért nem itthon dolgozol, azután abból a megkeresett pénzből meg utazol??!

Ráadásul nem vagy kiszolgáltatva vadidegeneknek.

2016. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoktak hirdetni szezonális munkákat, gyümölcsszedés, ilyesmi. Nézz utána.
2016. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Volunteer-nek, azaz önkéntesnek írja. Ennek pontosan az a lényege, hogy kikeresel fogadókat, velük kapcsolatba lépsz, és ha te vagy a megfelelő, akkor kiutazol saját pénzből, ők pedig elszállásolnak, cserébe munkát végzel náluk. Konkrétan pénzt nagyon ritkán adnak, mivel mindent megkapsz tárgyilagosan.


Nagyon jó oldal, ellenőrzött. Én voltam kint rajtuk keresztül már egész sok helyen (Szöultól, Fokvároson át, Los Angelesig több helyen), soha nem volt semmi probléma.


Az egyetlen "elvárás", hogy tényleg elsődlegesen 100%-ban tedd oda magad az önkéntesi feladatban, utána viszont happy családias környezet van.

2016. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!