Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti örülnétek ha utazást...

Ti örülnétek ha utazást kapnátok ajándékba?

Figyelt kérdés
Vagy ez inkább olyan dolog, amit kizárólag magatok akartok szervezni? Feleségem nagyon szeret utazni, ezmellett imádja a Harry Pottert. Születésnapjára gondoltam meglepem egy utazással, ezzel a Harry Potter túrával, plusz londoni városnézéssel, s egy kis szórakozással. Vagy szerintetek hülyeség? Inkább szervezzük meg együtt? Az a baj, hogy már annyiféle.ajándékot kapott tőlem, főleg, hogy most volt a karácsony is, hogy egyelőre ez a legjobb ötletem. Ti örülnétek.ilyen ajándéknak?
2017. jan. 10. 22:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly én is utazást kaptam ajándékba, és nagyon örültem neki.

Én tapasztalatom az, hogy a férjem pontosan tudja, hogy melyek azok a helyek amit szeretnék látni, és oda tervezi az utat. Ha a feleséged nagy Harry Potter rajongó, akkor 100%, hogy örülni fog az ajándék útnak. Bár én nem vgyok potter rajongó, de Oxford mellett élek, és Oxfordban van kimondottan potter túra, vagyis abba az egyetemre lehet bemenni ahol a potter és a diákok is voltak. ( nézd el nekem, hogy nem tudom a neveket, de mint írtam nem olvastam és csak 1 részt néztem meg belőle ami elég is volt..) De az egyetem Potter nélkül is csodálatos, ahogy egész Oxford is.

2017. jan. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
68%
Hát irigylem a feleséged remélem megbecsül. Márpedig ha megbecsül és szeret egy tábla csokinak is örül nem még egy ilyen utazásnak, legalábbis én így gondolom mert az én párom egy csokit nem venne soha semmire,bocsánat csak ez így kijött belőlem látván , hogy vannak még ilyen férfiak. Szerintem legyen meglepetés nagyon fog neki örülni.
2017. jan. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet
2017. jan. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Talán akkor mégis jó ötlet.
2017. jan. 11. 09:06
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet. Ha Potter rajongó lennék, oda meg vissza lennék az örömtől, sokkal inkább örülnék mint egy x-edik ajándéktárgynak amit lehet, nem is fog tudni használni. Ez tényleg olyan ami személyes és neki szól, foglalkoztál vele, nemcsak levetted a boltban a polcról az első cuccot ami szembejött. Az élmény pedig megmarad.
2017. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én az utazásnak örülnék, de ha meg is szervezted nélkülem, annak már nagyon nem. Adhatnál helyette mondjuk "utalványt" kétszemélyes Potter-túrára.
2017. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6os, megszerveztem "helyette", mert én is megyek vele. Általában együtt szervezzük a kirandulásokat, pont ezen izgulok, nehogy így reagáljon mint te. De már mindegy, nem agyalok tovább, ez lesz, s ha nem tetszik neki, akkor legközelebb elmegyünk közös szervezéssel...tényleg mindent elterveztem, még asztalt is foglaltam egyik estére. Úgy terveztem, hogy nem jegyeket, meg ilyesmi dolgokat adok neki, hanem szülinapján szólok, hogy egy meglepetés utat kap. Előtte én elrendezem az ügyes bajos dolgainkat itthon. Segítek neki csomagolni, hogy mit hozzon, én meg a saját pakkomba becsempészem a Harry Potteres felsőjét is. Elutazunk Londonba, s az első 2 nap várost nézünk, úgy, hogy nem fogja tudni hova megyünk. Már mindent elterveztem, a Potter túrára a 3.napra van jegyünk. Az a baj, hogy sok munkám/tervezésem van benne, de a szállást pl meg tudom változtatni még. Szerintetek akkor inkább elmondjam neki, s szervezzük meg közösen? Tudom, határozatlan vagyok, de mindig elbizonytalanodom, amikor úgy érzem valami szuper dolgot találtam ki. Elbizonytalanodom, hogy lehet csak az én fejemben szuper. Nem akarom, hogy azt higyje, ki akarom zárni az ilyen fontos döntésekből, mint az utazás...
2017. jan. 11. 14:14
 8/21 anonim ***** válasza:
Utazásnak örülnék a legjobban. Viszont az nem tetszene, ha egy kész utazást kapnék, ami pöccre meg van szervezve és nekem csak menni kéne az árral és bámulni. Pláne ha városnézésről van szó, nekem már a szervezés is egy élmény, hogy megkeresem a látnivalókat, hogy hogyan lehet oda eljutni, hogy mi a története ennek és ennek, hogy milyen étterembe érdemes betérni, stb. Ha az unalmas szervezés résszel nem kéne foglalkoznom, mint a szállásfoglalás és a repülőjegyek, az nekem már bőven elég ajándék lenne, persze azon felül, hogy nem kéne fizetnem értük. Oké, az hogy egy Harry Potter túrára befizetsz előre az teljesen belefér, de a többi programba lehet, hogy jobb lenne bevonni. Persze most magamból indulok ki, lehet, hogy a feleséged teljesen másfajta ember.
2017. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Örülnék, de legyen lebeszélve velem előre, ne hirtelen kapjam. Mert mi van, ha akkorra pont nem tudok szabadságot kérni, meg ilyenek.
2017. jan. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Feleségem vállalkozó, nem kell szabadot intéznie. Hétvégi út lesz, számít rá, mert mondtam neki, hogy azt a hétvégét hagyja szabadon.
2017. jan. 11. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!