Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tényleg olyan nagy szám...

Tényleg olyan nagy szám Velence, érdemes olyan sokat utazni érte?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, nem BP. ről indulnánk..vidékről.A legtöbb társassutazás viszont a fővárosból indul.Sok helyen olvastam, hogy este utaznak buszon, reggel odaérnek,városnézés napközben, az éjszakát szintén a buszon töltik, és 3. nap érkeznek haza.nem túl fárasztó ez így?
2017. jan. 12. 17:42
1 2
 1/16 anonim válasza:
70%
Hogyha időben keresedd, nagyon jó árban találsz repülőjegyet. Oda-vissza. Nézz szét a wizzair járatain.
2017. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

"Tényleg olyan nagy szám Velence?"


Azért ez a pár szó mindent elmond "kedves" honfitársunkról!

2017. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Koszi a " hasznos" valaszt,kedves honfitarsam...

Atfogalmazom,hogy ne bantsa a kis szemecskedet..


Tenyleg olyan gyonyoru Velence?


Igy mar valaszolsz?

Voltal mar ott,hogy tetszett?

Sok jo velemenyt hallottam,de volt olyan ffiismerosom,aki ezt mondta,"nem olyan nagy szam.."...ezert is fogalmaztam igy...

2017. jan. 12. 18:37
 4/16 anonim ***** válasza:

Ennek az egesznek így semmi ertelme!Nyilvan nem tetszhet minden mindenkinek!

Gondolom ismered a google-t!Nezz kepeket meg leirasokat!Ha ott megfog a dolog akkor biztosan tetszeni fog,ha nem érzel semmit mikozben nezelődsz valoszinuleg kar lesz elindulnod!

Bar azert azt hozzateszem higy egy ilyen vilagon egyedülálló kulonleges dolog nem tudom hogy lehet valakinek nem nagy szam

2017. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 longlife ***** válasza:
Előbb kezd kicsiben.Velence,Agárd-Gárdony...Na ahhoz képest nagy szám az olaszországi Velence...(most komolyan)..a farsangi időszakra menjetek.Nagyon nagy élmény..
2017. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kar gunyolodni...sajna,ugy latom,itt nem valtozik a helyzet,csak a szavakon lovagolnak egyesek..


Azt is mondjak,hogy koszos es budos,es csak divatbol jarnak oda sokan,olaszok is mondtak allitolag nagy a tomeg,a zsufoltsag.


En szeretnem latni,ezert erdekeltek volna velemenyekvelemenyek.

De normalis valaszt a gyk.ne varj...

2017. jan. 12. 19:24
 7/16 longlife ***** válasza:
89%

#6

Igen a felkapott jó helyeken sokan vannak.Sok ember=tömeg=zsúfoltság.Hisz mindenki szeretné látni élményeket fényképeket gyűjteni arról amikor ott voltak,hogy visszaemlékezéskor elmondhassák,Én még körbe jártam a Sznt Márk teret,most már csak gondolával lehet megnézni..Azt hiszem Góbi sivatag közepén most épp nincs senki.Ott nem lesz tömeg

2017. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen, Velence nagyon érdekes, egy vízre épült, műemlékekkel teli város. Főleg azok a részei élvezhetőek, amelyeken nem özönlenek a turisták - például a vaporettóval elérhető, öböltől távolabb eső részek kis, belső utcái.

Az is vicces, amikor mész egy sikátorban, és egyszer csak véget ér a kanálisnál, és nincs merre tovább menni (legalábbis gyalog).


Szerintem mindenképpen megéri megnézni, még ha nem is állod végig a sort a Dózse-palota és egyéb múzeumok előtt, akkor is.

2017. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

2x is voltam, mindig a karneval idejere mentunk, busszal. Egy ejszakat toltottunk egy jesoloi hotelban, a tobbit a buszon.

Nagyon nagy elmeny volt mind2 alkalom. Szerintem nagyon klassz es erdekes varos, amugy is kedvelem az olaszokat.

Guglizz nehany fotot Velencerol meg a karnevalrol, latni fogod milyen. Persze sokan vannak, de sikerult negyunknek asztalt talalni a teren es cappuccinot szurcsolgetve nezni a maskarasokat.

Szivesen visszamennek olyankor amikor nincs karneval, nekem nagyon tettszett az egesz hangulata.

Utoljara huszas eveimbem mentem, nem zavart, hogy buszon kell aludni meg parkolo wc-ben fogatmosni. Mostmar (oregebb vagyok) belustultam, elkenyelmesedtem, tutti repulovel mennek es helyi hotelban szallnek meg.


Voltunk hajos kirandulason is egy kozeli szigeten, ahol uvegfuvast nezhettunk, azt se lat minden nap az ember.

2017. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%

Nem, nem az. Még olasz ismerősökkel is beszéltük, hogy míg Róma legalább egy hetes program, Velence egy délután. Elmész, megnézed, szép.

Ha vágytok oda, menjetek el. Egyszer én is voltam, nem volt valami "nagy szám"

2017. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!