Kezdőoldal » Utazás » Európa » Krétára július-augusztusban...

Krétára július-augusztusban mennyiert lehet elutazni? Illetve aki volt, mennyiert vasarolta meg a repulojegyet oda-vissza?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi is Krétára szeretnénk utazni augusztusban, a nyugati részére, Chania a célpont.


Én megnéztem egy utazási irodánál az ajánlatokat és néztem külön repjegyet, szállást. Valószínűleg az egyéni szervezés mellett fogunk dönteni.


Én így számoltam:


- repjegy: kb. 155.000 Ft/2 fő

- szállás (8 éjszakára): kb. 140.000 Ft/2 fő

- transzfer: kb. 16.000 Ft/2fő (oda-vissza)


Összesen kb. 155.000 Ft/fő-re jönne ki a kötelező költség.

Utazási irodánál (ha jól emlékszem, akkor a Hurrá nyaralunk-at nézegettem) egy hét (7 éjszaka) kb. 180.000 Ft-ra jönne ki/fő.


Néhány pro és kontra:

- egyéni szervezés esetén reggeli van a szállásban, utazási iroda esetén félpanzió az ellátás

- egyéni esetén a szállás gyalog távolságra van Chania óvárosától, így minden este lehet ott sétálgatni, utazási iroda esetén a szállások messzebb vannak Chania-tól (6-10 km-re)


Te néztél már valamit?

2017. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!