Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába (leginkább London...

Angliába (leginkább London környékére) való költözés 1 évre?

Figyelt kérdés

Egyetemre fogok járni jövőre, de a 2. évemet passziválni szeretném, ugyanis ki szeretnék költözni 1 évre Angliába dolgozni, pénzt és tapasztalatot szerezni.

Tudnátok reális megvalósításra talasztalatot adni? Mit hogyan, mennyivel, stb.?


2017. jan. 17. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem bántásból de miért nem olvasod vissza az ehhez hasonló több ezer kérdést? Olyan sokan leírták, hogy mit hogyan kell csinálni?
2017. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Google-ben láttam pár kérdést, de azok többnyire 3-6 évesek voltak.

Gondolom azóta sok minden változott, ezért is tettem fel, hogy hátha van több tapasztalatotok.

2017. jan. 18. 06:51
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

"Google-ben láttam pár kérdést, de azok többnyire 3-6 évesek voltak."


Akkor kicsit eroltesd meg jobban magad a google-t meg az oldal keresőjét mert kb minden hetre hut vagy 2-3 ilyen angliaba koltozos kerdes!

2017. jan. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorin napi rendszerességgel megkérdezik ugyanezt. Éppen 2-3 napja írtam le, hogy mik a tapasztalataim, és hogy érdemes. Keresgélj..
2017. jan. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Komolyan ennyire aggódtok a gyk.hu tárhelye miatt, vagy csak jó érzés mindig lecseszni valakit? Aláírom, hogy rengeteg kérdés van a témában, az is jogos, hogy ha kérdezni akarok valamit, előtte megkeresem a korábbi kérdéseket, ennek ellenére van értelme az új kérdés kiírásának is. Egyrészt bár a téma nagyjából ugyanaz, minden kérdezőnek valamennyire más a sztorija, más a kiindulópontja. Másrészt pedig mindig jöhetnek új válaszolók, akik esetleg hozzá tudnak tenni még a korábbi kérdésekben lévő információkhoz, de egyébként egy ötéves kérdéshez (de akár egy egyhetes kérdéshez is) nem fognak visszamenni és válaszolni, egy frisshez viszont igen. Az reális, hogy ha én válaszokat akarok egy kérdésemre, akkor visszakeresek a korábbi kérdések között, az viszont kevésbé, hogy hirtelen észbekapok, hogy én most angliai kiköltözés témában szeretnék válaszolgatni, ezért rákeresek ezekre a kérdésekre. Ilyen az oldal struktúrája és kész, ez nem egy fórum, ahol egy topikba lehet írni mindent ami ahhoz a témához kapcsolódik. És még egyszer mondom, nem hinném, hogy egy ilyen fapados oldalnak tárhelyproblémái lennének, vagy ha igen, azt az üzemeltetők majd megoldják, nem a felhasználók dolga állandóan leteremteni a kérdezőket.
2017. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is sokazor olvasom ugyanazt a témát, de nem hiszem hogy nehezemre esne 4 billentyűt lenyomnom (ctrl+c, ctrl+v) hiszen egyszer már leírtam :)

Habár sokaknak a kioktatás és tovább állás jobban esik...nem is értem őket :D

2017. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!