Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjek a legelső stoppos...

Hova menjek a legelső stoppos utamon? Esetleg egyéb tippek, tanácsok?

Figyelt kérdés
Egyenlőre még nem annyira a cél miatt mennék, csak ki szeretném próbálni, és rutint, tapasztalatot szerezni. Budapestről indulnék, és 2 napom van odaérni és vissza. Először Bécsre, Pozsonyra, vagy Zágrábra gondoltam, hiszen ezek viszonylag közel vannak. Aztán az is eszembe jutott, hogy elsőnek esetleg maradhatnék a határon belül. Szerintetek? Illetve tudnátok adni még tanácsokat, hogy mit, hogy? Pl autópályán, vagy közúton eredményesebb? Átlagban mennyi várakozási időt kalkuláljak? Hüvelykujj vagy kartonpapír városnévvel?

2017. febr. 10. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Iskolából haza.
2017. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
95%
szerintem akkor stoppolj ha tényleg muszáj... ne érts félre, nem vagyok ellene, mert vannak kedves emberek, de azért ki tudja.. mi van ha egy emberkereskedő mellé ülsz be?? durva lenne, nem ??
2017. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Valamit szed az előző...

Mert aztán marha nagy esélyed van rá, hogy pont arra jön majd egy "emberkereskedő".

2017. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"egyéb tippek?"


Vegyél fel miniszoknyát.

Az mindenképpen feltűnő, akár milyen nemű és korú vagy.

2017. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

a kettes vagyok

#3

nem úgy értem, hanem úgy, hogy sok nemnormálisbüdösparaszt van, aki nem kedvességből vesz fel, hanem valami kéne neki cserébe....


#4

hát ez rohadt nagy volt xD :'D

2017. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
U.I.:iróniáról nem hallottál még, jól gondolom?? :D
2017. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!