Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova lenne érdemesebb utazni,...

Hova lenne érdemesebb utazni, Hamburg, Köln, vagy Amsterdam?

Figyelt kérdés
Nyáron, augusztusban utaznánk szüleimmel, évfordulójuk alkalmából. Véleményeket szeretnék :) engem személy szerint Köln annyira nem érint meg a katedrálison kívül...

2017. febr. 18. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Amszterdamra szavazok.Nem voltam még ott, de nekem nagyon tetszik, szívesen elmennék oda.
2017. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amszterdamban voltam már, és készülök is újra, mert nagyon-nagyon tetszett. A másik két városban még nem voltam, de annyira számomra nem is tűnnek érdekesnek.
2017. febr. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is Amszterdamra szavazok, de Hamburgra is azt mondják, hogy szép.
2017. febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aHermann ***** válasza:

Szia!

Ezek közül Amsterdamot választanám. Ott voltunk is, néhány év múlva szeretnénk is visszamenni.

Kölnt is néztem már, de kb. 1 nap alatt bejárható, és a szüleim is így voltak vele.

Hamburg már egy kicsit több időt igényel, de a 3 közül egyértelműen Amszterdam.


Sok érdekes/világhíres látnivaló (Rijksmúzeum, Hermitage, Van Gogh, Anna Frank Ház, Királyi Palota, Heineken, Mme Tussaud's, Gassan Gyémántgyár, Tengerészeti Múzeum, templomok, NEMO, csatornán hajókázás, stb.), a város hangulata, könnyen elérhető városon kívüli látnivalók (Zaanse Schans, Muiderslot), és Hága-Delft is lehet egy 1 napos kirándulás.

Érdemes megvenni az IAmsterdam kártyát amivel a tömegközlekedés (csatornán hajókázás) és számos látnivaló ingyenes/kedvezményes. Esetleg ezt kiegészíteni a Holland Pass-al (ez utóbbi egész Hollandiában ad ingyenességet/kedvezményeket. pl. csak vele ingyenes Rijks, Heineken, Hága-Madurodam, stb)


[link]

[link]

2017. febr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köln semmiképp, a dómon kívűl semmi érdekes nincs ott, akkor már inkább Düsseldorf azon a környéken. Hamburg nekem nagy kedvencem, ahogy Amsterdam is, így nehezen tudnék választani. Talán turistaként Amsterdam érdekesebb, mint Hamburg.
2017. febr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!