Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsba húsvét környékén menni?

Párizsba húsvét környékén menni?

Figyelt kérdés
És igen a terrorveszélyre gondolok. Azt mondják már egy kicsit "lecsengett", de a húsvét mégis csak nagy keresztény ünnep.

2017. febr. 18. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

husvet elott / kozben / utan egeszen biztosan nem mennek oda, sot mostanaban egesz evben nem mennek szivesen.

de ha mar mindenkepp mesz, akkor inkabb mas alkalmat valassz.

2017. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Ra se kellett kattintanom a kerdesre hogy tudjam valami ostoba migrácsozó/robbantós/terrorista veszelyes kerdes lesz ez......nem kellett csalodnom......ennyi erővel az utcara se menj ki mert elüt a villamos!Bar ma mar az sem biztos hogy ha otthon maradsz,akkor nem.törtenik beled semmi rossz.....
2017. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Terrorveszély mindig mindenhol van. Senki nem tud tanácsot adni szerintem, mindenkinek magának kell dönteni. Én nem félek, ugyanúgy utazom, mint korábban.
2017. febr. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Ha csak a terrorveszely miatt, akkor kb azt ajanlom, ki se mozdulj otthonrol. En 9 evet eltem Parizsban, most is gyakran megfordulok ott, sot karacsonykor is pont voltam a repteren (ott szalltam at hazafele) de megsem lett semmi bajom... pedig a karacsony is kereszteny unnep, sot megsugom, joval unnepeltebb Franciaorszagban, mint a husvet, ahol ma mar abszolut nincsenek meg az ezzel kapcsolatos hagyomanyok, max annyi, hogy szunnap van (Alsace-ban a pentek is szunet, Parizsban csak a hetfo) ennel fogva rengeteg ember van mindenhol, meg hogy a gyerekeknek eldugjak a csokitojast a kertben, de amugy abszolute nincs az a nagy csaladi dinomdanom mint Kelet-Europaban.

Tehat ha valami miatt nem mennek husvetkor, az inkabb a rohadt nagy tomeg, mert kb minden turista ugyanakkor akar menni...

2017. febr. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A nemigazán kedves válaszok ellenébe is köszönöm, leszűrtem a lényeget.
2017. febr. 19. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!