Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba szeretnénk...

Görögországba szeretnénk utazni a párommal idén, Sarti vagy Paralia? Augusztus vagy szeptember?

Figyelt kérdés

25 és 35 évesek vagyunk.

Két dátum jöhetne szóba, augusztus 14-től vagy szeptember 11-től 7 nap. Szeptemberben is megfelelő lenne még az időjárás mindkét helyen?

Szárti a hegyek miatt nekem szimpatikusabb lenne, szeretünk sétálni, túrázni.

Egy utazási irodánál mindkét esetre lenne lehetőség busszal, viszont szeretnék érdeklődni mielőtt választunk. Bármilyen tapasztalatot szívesen meghallgatnánk! :)


2017. febr. 19. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
5%

Ha utazasi irodaval mentek mi a gond??

Bementek elmondjatok mit akartok,ők elmondjak mit lehet......mondjuk ez a minimum ha mar ugyis lehuznak egy adag pénzzel!

2017. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha nem tudsz pozitívan vagy hasznos válasszal szolgálni, akkor miért érzed kihagyhatatlannak a kommentelést? :)


Egyébként általános tapasztalatokra vagyok kíváncsi, nyilván az irodában dolgozó ügyintéző egy sablonszöveget el tud mondani az útról, konkrét dolgokat viszont nem. Illetve a Google a barátom, tájékozódtam már ott is bizonyos dolgokkal kapcsolatban, mégis jobb lenne beszélgetni egy olyannal, aki már járt ezeken a helyeken. ;)

2017. febr. 19. 15:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Sarti egy nyugodtabb hely, nincs nyomorgás a parton, gyönyörű tiszta a víz, mi is túráztunk arra. Paralia nekem nem jött be annyira, mert az inkább bulizós hely és nem valami tiszta :)
2017. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Mind a két helyen jártam és Sarti sokkal jobb.Utazási irodát is tudok ajánlani:Apollon Travel.Megbízható és jók az árak.Sartin Leonidász vár ha őket választod😉
2017. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sarti az időpont meg amikor olcsöbb ebben meg tényleg az utazási iroda tud segíteni ha mindenképpen azzal akartok menni.
2017. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

Az utazási iroda sajátossága az, hogy minden kérdésedre válaszolnak. Sőt, szép színes képeket is tesznek eléd.

Azt is biztosan el fogják mondani, hogy az augusztus sokkal drágább és nyüzsgősebb, mert minden polgár olyankor veszi ki a szabadságát Európában. A szeptember picit hűvösebb, de nagyon kellemes.

Guglizz sokat, elvégre a te nyaralásod.

2017. febr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! :)
2017. febr. 20. 12:08
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező!

Itt pár embernek "utazási iroda fóbiája" van, ne foglalkozzál velük.


Az utazási iroda azoknak jó választás, akik gyakorlatlanok, tapasztalatlanok, de szeretnének mégis egy jót nyaralni, és főleg olcsón.

Ha elviselitek a hosszú és fárasztó buszozást cserében az olcsóságért, akkor ezt válasszátok.

Sarti a szebb és így jobb választás.

Félpanziót érdemes befizetni, mert olcsóbb mint az éttermek árai.

Egy-egy fakultatív kirándulásra is érdemes befizetni.

Ja és végül a szeptember jóval olcsóbb, viszont az idő és a tengervíz továbbra is kitűnő marad.

(A nagy élmény a wc lesz.)

2017. febr. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező !

Mi párommal a Zeus travellel voltunk tavaly. Illetve előtte anyukámmal párszor jártam ott ezzel a céggel. Többnyire szeptemberbe , és jó idő volt . ( Leégni is sikerült :) )

Én Paraliát ajánlom , nagyon kedvesek illetve az utazási irodánál a Galaxias apartmanházat ajánlom. KÖZVETLEN A TENGER MELLETT VAN.

Itt főként este van igazán élet , sok bolt van illetve étterem , bár is.


Stavros , Paralia , Asprovalta , Olympic Beach mind nagyon jó . Az utazási iroda is megbízható , segítőkész.

Ha jóval előre döntötök lehet drágább, mi anno lastminutba voltunk júniusba és busz+ szállás + biztosítás 80.000 ft VOLT 2 FŐRE.

2017. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én Szárti-n voltam. Gyönyörű a hely :) A tengerben nem kell tartani a sünöktől. Én nem voltam még Parálián de akikkel utaztam tőlük azt hallottam, hogy Szárti sokkal tisztább hely :)
2017. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!