Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lanzaroten (Kanári szigetek)...

Lanzaroten (Kanári szigetek) május közepén hány fok van, a tenger alkalmas már a fürdésre?

Figyelt kérdés
Néztem már googlen is több oldalon ahol ilyen 16 fokokat láttam, viszont facebookon is láttam már képet amit nem rég raktak fel, hogy jelenleg 24 fok van kint és fürdenek. Szóval aki volt már ott ilyentájt tudna tapasztalatból pár mondatot írni?

2017. febr. 22. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi most jöttünk haza, igaz La Gomera voltunk, de az időjárás ugyanaz. A neten mi is néztük az időjárás előrejelzést és 16 fokokat jelzett. Szerintem ez max árnyékban a hegyekben volt igaz, végig 27-28 fokok voltak, napoztunk és fürödtünk az óceánban, igaz nem volt olyan mint nyáron a Balaton, de simán vállalható. A nap mindíg süt, naptej az kelleni fog.
2017. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
A wetteronline.de-n tudsz a jelenlegi idöjarasnak utananezni. Majusban a legmagasabb hömerseklet 25 C körül van, a legalacsonyabb 15 C, es a tenger ugy 18 C körüli. Oriasi szelre kell egesz evben szamitani.
2017. febr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most jöttünk haza és azt kell mondanom, hogy végig kb 30-35 fok volt. :) a hely gyönyörű és az óceánba is fürödtünk,ami nem volt annyira hideg inkább kellemes abba a melegbe.
2017. máj. 20. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerencsetek volt, hogy jo volt az idö. A hömersekletet egyebkent arnyekban merik, nem napon! 35 C soha nincs a kanari szigeteken arnyekban. Az atlag hömersekletet kerdezted majusban, az pedig 22 C körül van nappal. Itt lathatod a klimat egesz evre:

[link]

2017. nov. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerencséjük volt??

Az évek során rossz idővel itt még nem találkoztam.

Max egyik nap nagy szelek vannak.

Esetleg néha felhős az ég.

December és február kőzött lehet esős napot várni,de nem biztos,hogy lesz.

Ha viszont esik ,egy órára rá tűzô nap,ha nem este van persze.

Rossz időt én még nem tapasztaltam,tehát ne beszéljünk a szerencséről.

2021. okt. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elözö, en többször jartam a Kanari szigetek majdnem mindegyiken különbözö evszakokban. Gran Canaria a legmelegebb, de majusban,- a kerdes igy szol- max.atlagban 22-24 C van, ami nagyon jo, de ha igazan nyari idöjarast akarsz, akkor nem a Kanarira mesz ilyenkor, hanem Dubaiba, vagy Floridaba, vagy Seychellenre, Mauritiusra, Thailandra, es meg tudnek egy par helyet mondani.
2021. okt. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os

Nem tudom.

A májusi idő nagyon jó,és itt jegyezném meg,hogy a nap már kezd meleg lenni nagyon.

Amit én nyári időnek mondok az itt a tél,október végétől április végéig.

Utána nyár van de az számomra kellemetlenül mekeg.Vizparton kellemes ha csobbansz.

Értem én,hogy többször jártál a szigeteken,ráadásul különböző évszakokban (mondjuk csak nyár és tél van,köztes nem nagyon,még a helyiek szerint se) viszont én itt élek és az évek tapasztalata nem a te leirtjaidat mutatja.

Tehát én azt mondom aki nyaralni akar az télen jöjjön,aki pedig nyáron jön az szaharai meleggel számoljon.

Az pedig hogy melyik sziget a legmelegebb,hát….

Attól mert tavaly melegebb volt canaria mint tavaly előtt fuerte,hát igen….

Persze persze lehet menni jobb helyekre,viszont florida nem melegebb se most sem májusban mint a szigetek,talán nincs akkora szél.

A karib térségen is jön a “tél” és április-május körül nyáriasodik az idő,ami ott is rohadtul meleg.

Viszont ha igy ajánlod ki hová menjen akkor ajánlom cabo verde t,vagy ha igazán nyarat akarsz NQL.

Na ott mindig nyár van!

2021. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!