Kezdőoldal » Utazás » Európa » Finnországba vagy angliába...

Finnországba vagy angliába kell utazno és Vinni szeretném magammal a kutyámat, de tudom h kell chip+oltás elötte két héttel. Utlevél. Ezekben segit a doki bátyo. De nem igazán találtam infot erröl a karanténos dologrol. Info még?

Figyelt kérdés
azt olvastam itt egy másik kérdésbe h fél év karantén, de az itthon töltendö le és nem elzártságot jelent. finneknél akkor nincs ilyesmi? és ezek a dolgok kb. mennyibe kerülnek?
2010. máj. 9. 14:32
 1/2 anonim válasza:
100%

Finnországba ha jól tudom, nincs karantén csak az útlevél kell. Angliába sem kell karantén ha viszel szerológiai vizsgálatot hogy tényleg van védettsége veszettség ellen, de ezt hónapokkal előre be kell szerezni. Az állatorvosnak tudnia kéne, pontosan mi kell de egyébként itt leírják:


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__152321-kulfol..

2010. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de zsiiir.. köszönöm :)
2010. máj. 9. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!