Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyári hónapokban parkolás...

Nyári hónapokban parkolás szempontjából mennyire problémás a Gyilkos-tó, Szent Anna-tó, Békás szoros hétköznapokon?

Figyelt kérdés

89. évében jár apám. Szellemileg friss, de gyalogolni már nehéz neki, legalábbis hosszabb távon. Viszont nagyon szeretne eljutni ezekre a helyekre, s ha már ott vagyunk, nem csak kocsiból nézni a tájat.

Tavaly a Tordai sóbányánál kilométeres távolságban tudtam csak megállni. Az nagyon sok.


2017. márc. 2. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiteszed a közelben, ha lehet valaki maradjon vele és te leparkolod az autót.
2017. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez persze működhet, de nem szívesen hagyom egyedül. Az utazásról nem mondunk le emiatt, mert csodás helyek.
2017. márc. 2. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, a Szent Anna-tónál esélyes, hogy kilómétereket is kell gyalogolni, ha nem korán érkeztek.
2017. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lencsefőzelék ***** válasza:
Én előszezonban voltam (június eleje), ráadásul esős időben. Alig volt pár kocsi a Gyilkos-tónál, és még fizetnem se kellett.
2017. márc. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!